Artykuły związane z marką Visionix:

Opiekun marki w firmie Consultronix: Kamil Środa

Kontakt: tel. 12 290 22 22, e-mail: ksroda@cxsa.pl

Zobacz ofertę produktów marki Visionix

VISIONIX to kompleksowe i innowacyjne rozwiązania dla okulistów, optyków i laboratoriów okulistycznych. 

Nowe podejście do badania refrakcji - Eye Refract™

Autor: Kamil Środa

Kategoria: Okulistyka Egzemplarz: CX News nr 3/63/2018

W trakcie tegorocznego kongresu PTO w Katowicach zaprezentowano najnowsze urządzenie Eye Refract™ firmy Visionix, wprowadzające znaczącą zmianę w podejściu do diagnostyki wad refrakcji i doboru korekcji okularowej. Ten pozornie prosty proces bywa przyczyną niezadowolenia pacjenta, któremu trudno przyzwyczaić się do nowo dobranych szkieł.

Archiwizacja bazy danych w stacji diagnostycznej VX120 firmy VISIONIX

Autor: Szymon Jurdziak

Kategoria: Serwis Egzemplarz: CX News nr 4/58/2016

W obecnym numerze naszego magazynu CX News, pragnę kontynuować cykl artykułów dotyczących zabezpieczania danych w urządzeniach zainstalowanych w Państwa klinikach. Opisaliśmy już perymetr firmy Frey, wideodermatoskop firmy FotoFinder oraz rodzinę urządzeń Optos. Przyszedł czas na flagowy produkt w naszej ofercie z zakresu diagnostyki okulistycznej, a mianowicie stację diagnostyczną VX120/130 firmy Visionix. 

Nowoczesna technologia optymalizuje pracę

Autor: Kamil Środa

Kategoria: Okulistyka Egzemplarz: CX News nr 1/55/2016

Świat gna naprzód w zaskakującym tempie. Niemal nieustannie pojawiają się nowe technologie i rozwiązania. Niektóre z nich rewolucjonizują nasze życie, bądź pracę. Inne właściwie znikają szybciej, niż zdążą zadomowić się na stałe w naszej świadomości. Dobrze, że w natłoku technologicznych nowości wciąż niezastąpiony pozostaje człowiek. To dla nas powstają nowe urządzenia i to nam mają służyć. Warto więc odpowiedzieć sobie na pytanie: na co zwrócić uwagę by dokonać wyboru, który wpłynie korzystnie na codzienną pracę? 

Visionix VX120 - technologia przyszłości na wyciągnięcie ręki

Autor: Kamil Środa

Kategoria: Okulistyka Egzemplarz: CX News nr 3/53/2015

„Okulistyczny efekt WOW!” – tak w ostatnim numerze zapowiadałem najnowszą stację diagnostyczną Visionix VX120, która właśnie debiutuje na naszym rynku. Niezwykle ciepłe przyjęcie, ale i ogrom pytań skłonił mnie, by nie zostawiać tego tematu jedynie na etapie zapowiedzi, a choć odrobinę go rozwinąć.

Okulistyczny efekt WOW! Visionix VX120 wkracza do Polski

Autor: Kamil Środa

Kategoria: Okulistyka Egzemplarz: CX News nr 2/52/2015

W czasach, gdy z tygodnia na tydzień zasypywani jesteśmy nowościami technicznymi, coraz mniej urządzeń potrafi nas rzeczywiście zaskoczyć. Na szczęście, raz na jakiś czas pojawia się sprzęt, który potrafi zmienić dany aspekt naszego życia. Czy najnowsza stacja diagnostyczna firmy Visionix może okazać się urządzeniem, które w znaczącym stopniu wpłynie na diagnostykę okulistyczną? Wszystko na to wskazuje!