Artykuły w kategorii Serwis:

KmMww@))(r czyli dobre hasło, które ochroni Twoje dane!

Komputer w pracy – hasło; komputer w domu – hasło; poczta elektroniczna – hasło; bank, twitter, każdy sklep internetowy - wszędzie potrzebne jest hasło. Wszystko komplikuje dodatkowo przymus zmiany tegoż hasła, co tydzień czy miesiąc, a przecież dopiero co się go nauczyłem. I jak tu nie zwariować?!

Naładuj swoje akumulatory

Proszę sobie wyobrazić sytuację, że Panowie Volt, Edison i Tesla zmarnowali swoje talenty. Wszystkie urządzenia w Państwa Szpitalach i Klinikach mogłyby wtedy wziąć udział w reklamie pewnego koncernu samochodowego. Zaraz po ich uruchomieniu pojawiłyby się kłęby dymu i charakterystyczny warkot (oczywiście jeśli Panowie Diesel i Benz nie poszliby w ślady wspomnianych wcześniej). Na szczęście w XXI wieku korzystamy ze zdobyczy techniki Wielkich Wynalazców, dzięki czemu nie tylko nie wdychamy tak wiele spalin, ale i urządzenia, przez nas wykorzystywane, stały się mobilne. Zawdzięczamy to w dużej mierze bateriom oraz akumulatorom. Zwłaszcza te ostatnie są przyszłością,mimo że w telewizji co chwilę zadają temu kłam biegające różowe króliki.

Outstanding Service

W powyższym artykule pochwaliliśmy naszych Klientów, w tej chcielibyśmy pochwalić się sami. We wrześniu tego roku, na największym w Europie Kongresie Okulistycznym ESCRS w Mediolanie, firma Ellex, której jesteśmy partnerem od ponad 15 lat doceniła naszą pracę. Serwis firmy Consultronix został wyróżniony, jako najlepszy światowy serwis, wśród wszystkich Dystrybutorów Ellex’a.

Podsumowanie Wakacyjnej Akcji - czyli Nasi Klienci czytają CX News'a

Decydując się na taki tytuł artykułu, naraziłem się całej Redakcji naszego Magazynu, poddając w wątpliwość jego poczytność. Zacznę w takim razie od wyjaśnień, iż jest to świadomy zabieg, mający na celu zwrócenie uwagi Czytelników na kolejny artykuł Serwisu naszej Firmy. O tym, iż Państwo czytacie CX News jestem przekonany, co więcej mogę z całą stanowczością stwierdzić, iż mam na to niezbite dowody. I wcale nie chodzi mi tylko o rosnącą liczbę uczestników konkursu krzyżówkowego. Dowiedziałem się chociażby, iż dzięki informacjom zawartym w naszym Magazynie, znacząco wzrosła liczba uczestników szkoleń organizowanych przez Centrum Szkoleniowe Consultronix. Mógłbym wymieniać dalej, ale nie do końca o tym miał być ten artykuł, więc wracam do sedna.

Instukcja obsługi... instrukcja obsługi

Postawmy pytanie jasno: Czy czytacie Państwo instrukcje obsługi? Nie tylko te dostarczone do urządzeń medycznych, ale także te dotyczące smartfonów, telewizorów czy pralki automatycznej? Odpowiedź na to pytanie umieszcza każdego z nas w jednej z dwóch grup. Może raczej jednej z trzech, bo jak wiemy, wszędzie gdzie są dwie możliwości, zawsze znajdzie się ktoś kto stoi pośrodku.

25% rabatu w ramach Wakacyjnej Akcji Serwisowej

Jeżeli trzymacie Państwo w rękach niniejszy numer CX Newsa, jest duża szansa, że w Państwa gabinecie stoi co najmniej jedno urządzenie dostarczone przez naszą firmę. Jako firma jesteśmy dumni, że wybraliście naszą ofertę, jako serwis zapewniamy, że zostało ono zainstalowane z należytą starannością i mamy nadzieję, że działa niezawodnie.

Autoryzowany znaczy lepszy czyli słów kilka o serwisie firmy Consultronix

Wśród użytkowników pojazdów kołowych, bez względu na liczbę posiadanych osi, panuje powszechna opinia, iż w momencie awarii, najpewniejszym rozwiązaniem jest oddanie pojazdu do Autoryzowanego Serwisu. Podobnie ma się sytuacja w przypadku sprzętu specjalistycznego, a niewątpliwie takie urządzenia możemy znaleźć w ofercie firmy Consultronix. Tylko skorzystanie z takiego serwisu daje pewność, iż oddajemy samochód/urządzenie we właściwe ręce, a po powrocie otrzymamy go w nie gorszym stanie niż przed przekazaniem. Korzystanie z autoryzowanego serwisu przynosi również inne korzyści, o których będzie można przeczytać w dalszej części tego artykułu. Poruszymy również tematy, które mogą niepokoić każdego użytkownika, między innymi odpowiemy na pytanie: czy to musi tyle kosztować. Mam nadzieję, że po przeczytaniu, nie będą mieli Państwo wątpliwości, że warto korzystać z naszego serwisu.