Artykuły w CX News nr 2/24/2008:

Edelman

Autor: Witold Bereś

Kategoria: Kultura i nauka

Z Edelmanem rozmawia się ciężko...

W 65 rocznicę powstania ukazują się właśnie „Marek Edelman.
Życie. Po prostu” – książka, monodram i film dokumentalny
(emisja wkrótce) poświęcone tej niezwykłej postaci.

Ekoszołom na bioetanolu

Nie tak dawno nagłówki brukowców (pardon, tabloidów) krzyczały “Głód w USA!” i temu podobne bzdety. A wszystko dlatego, że dwie sieci handlowe w Stanach Zjednoczonych wprowadziły reglamentację sprzedaży ryżu. Potem, jak zwykle, okazało się, że to niezupełnie tak, ale... żywność drożeje, to fakt...

Toast

Co może znaczyć słowo "etka"?

Soczewki wewnątrzgałkowe HumanOptics

Niemiecka firma HumanOptics marka znana na całym świecie. Powstała na solidnym i trwałym fundamencie firma, związana z Dr. Schmidtem jest marką, która od lat daje o sobie znać na rynku okulistycznym. W wyniku długoletnich badań i prac nad soczewkami wewnątrzgałkowymi, producentom z HumanOptics udało się wprowadzić na rynek produkty o najwyższej jakości.

System OS3

system OS3 szwajcarskiej firmy OERTLI Instruments jest nowoczesnym oraz wielofunkcyjnym narzędziem z powodzeniem spełniającym wymagania współczesnej mikrochirurgii okulistycznej.

Cyfrowy aparat suinsa

Cyfrowy aparat firmy Suinsa to rozwiązanie dla najbardziej wymagających.

Cyfrowy Świat EuroColumbus cz.II

Autor: Leszek Piątek

Kategoria: Radiologia

Euro Ampli Alien CARDIO – to jeden z serii aparatów z ramieniem C z oferty firmy EuroColumbus wyposażony w płaski – dynamiczny detektor cyfrowy PaxScan produkcji VARIAN. Aparat ten to perfekcyjne narzędzie dla potrzeb: kardiologii, hemodynamiki i badań naczyniowych.

Modernizuj z Consultronix

Autor: Iza Pytko

Kategoria: Radiologia

Oferujemy Państwu optymalne rozwiązanie. Kompleksowo i profesjonalnie zmodernizujemy Państwa pracownię.

Laser holmowy Auriga XL

Autor: Iza Pytko

Kategoria: Urologia

W tym artykule rozwiejemy Państwa wszelkie wątpliwości, co do kupna nowego sprzętu. Prezentujemy nowy, doskonały laser holmowy Auriga XL. 

Szkolenia jesień 2008

Autor: Anna Marasek

Kategoria: Szkolenia

Szkolenia organizowane w Consultronix cieszą się dużym powodzeniem przede wszystkim ze względu na wysoki poziom wiedzy prowadzących. Dodatkowym atutem jest panująca u nas atmosfera, którą osiągamy dzięki zajęciom w kameralnych grupach. W spotkaniach bierze udział zazwyczaj 8-10 uczestników, co pozwala na aktywny udział w szkoleniu.

Zapraszamy na www.consultronix.pl/szkolenia

Za szkolenia w Consultronix są przyznawane punkty edukacyjne