„Obyś żył w ciekawych czasach”

Autor: Krzysztof Smolarski

Kategoria: Kultura i nauka Artykuł opublikowano w CX News nr 4/54/2015

Za sprawą wielkiej polityki ta myśl nabiera dziś zupełnie innego znaczenia... W Egipcie Państwo Islamskie strąciło rosyjski samolot pasażerski, czym Rosję wepchnęło do koalicji z NATO, przez co o Krymie powoli zapominamy. Turcja – członek NATO – zestrzeliła na granicy z Irakiem rosyjski bombowiec. Równocześnie PI atakuje Paryż i Brukselę, wprowadzając do Europy widmo III wojny światowej. Analogia do zamachu w Sarajewie i Księcia Ferdynanda nasuwa się sama... Aż strach pomyśleć czym się to może skończyć, jeśli komuś puszczą nerwy, albo co gorsza ambicja weźmie górę nad rozumem. 

W Polsce również nastały ciekawe czasy – nowa ekipa wzięła się ostro do rządzenia – karuzela zmian kręci się w zawrotnym tempie – oby tylko w dobrą stronę. 

A w Consultronix’ie? Oczywiście też zmiany, ale tutaj z całą pewnością pozytywne. Czy zwróciliście Państwo uwagę na okładkę? To nie tylko życzenie Bożonarodzeniowe, a nasza nowa siedziba, do której przenosimy się już w połowie stycznia 2016 r. Nowa lokalizacja, tuż obok lotniska w Balicach, pozwoli zaoszczędzić czas osobom dojeżdżającym do nas, bez kluczenia po mieście. Przy tej okazji, jak również zbliżających się Świąt serdecznie dziękujemy wszystkim Państwu za zaufanie, dzięki któremu możemy skutecznie poruszać się po niełatwym rynku medycznym i być dla Was coraz cenniejszym partnerem w biznesie, a często i przyjacielem – czego nikomu „konwalidować” nie pozwolimy! Zatem w Nowym Roku, spotykamy się na wybornej kawie w Balicach przy ulicy Przemysłowej – zapraszamy!!!Ostatnio opublikowane artykuły w kategorii Kultura i nauka:

Ciałoterapia mięśni dna miednicy

Pacjent idealny? Stuprocentowo szczery, skoncentrowany na samoobserwacji, świadomy codziennych obciążeń, którym podlega. O ile prostsze byłoby jego leczenie... Przedstawiam Wam ten ideał!

Skąd się wziął ks. Adam Boniecki

Po dwóch latach rozmów z ks. Adamem Bonieckim mam przed sobą naszą wspólną książkę. Spotykaliśmy się co tydzień i rozmawialiśmy o tym, co dziś znaczy „głodnych nakarmić”, „spragnionych napoić”, „nagich przyodziać”. Kim są „wątpiący”, „nieumiejętni”, „podróżni”.