OS3 Oertli - fakoemulsyfikator do przedniego i tylnego odcinka

Autor: Antoni Bijak

Kategoria: Mikrochirurgia oka Artykuł opublikowano w CX News nr 3/22/2007

Tag:

Fakoemulsyfikator OS3 firmy Oertli jest najbardziej zaawansowanym technologicznie systemem do chirurgii przedniego i tylnego odcinka oka. Urządzenia składa się z dwóch modułów: modułu podstawowego zawierającego w sobie funkcje fako (również bimanualne zimne fako CMP) diatermii, endodiatarmii, kapsulotomii, witrektomii elektromagnetycznej i pneumatycznej oraz modułu Vitrex, który rozszerza możliwości operacyjne o użycie endo światła, pomp do precyzyjnego odsysania i podawania płynów o dużej lepkości (visco) oraz pompy powietrza.

Fakoemulsyfikator OS3 charakteryzuje się min.:fakoemulsyfikator 0s3

 

Więcej informacji na temat fakoemulsyfikatora OS3 znajdziecie Państwo na stronie firmy CONSULTRONIX S.A.Ostatnio opublikowane artykuły w kategorii Mikrochirurgia oka:

Soczewki wewnątrzgałkowe HumanOptics

Niemiecka firma HumanOptics marka znana na całym świecie. Powstała na solidnym i trwałym fundamencie firma, związana z Dr. Schmidtem jest marką, która od lat daje o sobie znać na rynku okulistycznym. W wyniku długoletnich badań i prac nad soczewkami wewnątrzgałkowymi, producentom z HumanOptics udało się wprowadzić na rynek produkty o najwyższej jakości.