Stół operacyjny 500XLE

Kategoria: Mikrochirurgia oka Artykuł opublikowano w CX News nr 3/22/2007

Tagi:

500XLE niemieckiej firmy UFSK OSYS, jest wysokiej jakości stołem operacyjnym. Posiada funkcje umożliwiające wykonanie - zarówno czynności związanych z przygotowaniem pacjenta do zabiegu jak i samego zabiegu. Stół operacyjny 500XLEFotel pozwala również na transport pacjenta do sali pooperacyjnej. Nowoczesny i funkcjonalny projekt fotela, rozmieszczenie przycisków sterujących ergonomiczne siedzisko dla pacjenta, zostały wykonane z uwzględnieniem wymogów sterylności, podczas wykonywania zabiegów.

Dane techniczne:

Dodatkową zaletą stołu jest możliwość rozbudowy o dodatkowe akcesoria, które zwiększają jego wygodę i funkcjonalność.

Więcej informacji na temat stołu operacyjnego 500XLE znajdziecie Państwo na stronie firmy CONSULTRONIX S.A.Ostatnio opublikowane artykuły w kategorii Mikrochirurgia oka:

Soczewki wewnątrzgałkowe HumanOptics

Niemiecka firma HumanOptics marka znana na całym świecie. Powstała na solidnym i trwałym fundamencie firma, związana z Dr. Schmidtem jest marką, która od lat daje o sobie znać na rynku okulistycznym. W wyniku długoletnich badań i prac nad soczewkami wewnątrzgałkowymi, producentom z HumanOptics udało się wprowadzić na rynek produkty o najwyższej jakości.

System OS3

system OS3 szwajcarskiej firmy OERTLI Instruments jest nowoczesnym oraz wielofunkcyjnym narzędziem z powodzeniem spełniającym wymagania współczesnej mikrochirurgii okulistycznej.

Soczewki wewnątrzgałkowe HumanOptics Diffractiva - rozwiąznie dla wymagających

Lina Diffractiva zapewnia ostre widzenie do bliży, dali, oraz co bardzo ważne, w dystansie pośrednim, bez stosowania okularów korekcyjnych.

Novitrex 3000

Novitrex 3000 najnowsze dzieło inżynierów Szwajcarskich gdzie źródłem światła jest lampa metalohalogenowa.