Stworzone dla profesjonalistów

Kategoria: Mikrochirurgia oka Artykuł opublikowano w CX News nr 2/21/2007

Tagi:

Z wielką satysfakcją informujemy Państwa, że firma Consultronix S.A. podjęła współpracę z firmą Oertli ze Szwajcarii (najwyższej klasy fakoemulsyfukatory, voirektomy i diatermie) oraz z HumanOptics z Niemiec (soczewki wewnątrzgałkowe, zarówno akrylowe podwójnie sferyczne, jak i soczewki akomodujące, defrakcyjne, czy toryczne). Zarówno HumanOptics jak i Oertli należą do absolutnej ekstraklasy światowej, pod względem jakości i innowacyjności swoich produktów.

Misja i cele działania obydwu tych firm są zgodnie z wartościami przestrzeganymi przez firmę Consultronix. Jeśli do tego dodać narzędzia Kateny, preparaty do witrektomii francuskiej firmy Arcad, czy wiskoelastyki szwedzkiej firmy Bio... powstała kompleksowa i pełna oferta dla najbardziej wymagających mikrochirurgów. Niebawem poznacie Państwo naszą nową ekipę dedykowaną do pracy z Wami i mam nadzieję - równie dobrą i kompetentną jak produkty przez nas proponowane.

Firma Oertli to 50 lat tradycji w produkcji aparatów do fako i witrektomów ze szwajcarską precyzją i niezawodnością - zupełnie jak w szwajcarskich zegarkach. Bezpieczeństwo, łatwość obsługi, ergonomia w połączeniu ze wszystkimi najnowszymi osiągnięciami w swej dziedzinie. Oertli jako pierwsze wprowadziło m.in. "cold fako", czy NovitreX3000 wysokiej częstotliwości witrektom (3000 cięć na minutę) czy wprowadzonym w 2007 roku, CO-MICS coaxialnym systemem do mikrochirurgii umożliwiającym wykonanie cięcia 1,6mm. Oczywiście firma cały czas patrzy w przyszłość i nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. Powodują, że są to unikalne maszyny dla najlepszych specjalistów. Jako jedyna firma na świecie Oertli opracowało procedurę i końcówkę do RF kapsulotomii przy użyciu diatermii bipolarnej bardzo przydatną w chirurgii jaskry a z powodzeniem i bez dodatkowych kosztów zastępującą ALT.

HumanOptics powstała w 1999 roku i dziś jest liderem w produkcji soczewek wewnątrzgałkowych: silikonowych, akrylowych zarówno bezbarwnych jak i z filtrem żółtym oaz jedynym producentem soczewek akomodacyjnych i torycznych. HumanOptics ma w swojej ofercie również sztuczne tęczówki wszczepiane z injectora które są przygotowywane w oparciu o zdjęcie oka pacjenta - dokładnie odwzorowując tęczówkę w zdrowym oku. Mottem firmy jest tworzenie "rozwiązań przez ludzi dla ludzi" ("optics by humans for humans").

Mamy nadzieję, że nasz dział mikrochirurgii, spełni państwa oczekiwania i da Państwu interesującą możliwość wyboru najlepszego dla was i waszych pacjentów partnera i sprzętu.

Więcej informacji na temat sprzętu do mikrochirurgii oka znajdziecie Państwo na stronie firmy CONSULTRONIX S.A.

Zobacz więcej artykułów związanch ze sprzętem marki HumanOpticsOstatnio opublikowane artykuły w kategorii Mikrochirurgia oka:

Soczewki wewnątrzgałkowe HumanOptics

Niemiecka firma HumanOptics marka znana na całym świecie. Powstała na solidnym i trwałym fundamencie firma, związana z Dr. Schmidtem jest marką, która od lat daje o sobie znać na rynku okulistycznym. W wyniku długoletnich badań i prac nad soczewkami wewnątrzgałkowymi, producentom z HumanOptics udało się wprowadzić na rynek produkty o najwyższej jakości.