Aparatura RTG SUINSA

Autor: Iza Pytko

Kategoria: Radiologia Artykuł opublikowano w CX News nr 3/19/2006

Tagi:

SUINSA specjalizuje się w produkcji aparatury RTG do zdjęć kostno–płucnych. Współpraca z wieloma znanymi w Europie i na świecie odbiorcami sprzętu rentgenowskiego w ramach tzw. OEM Business dała firmie dostęp do najnowocześniejszej technologii. SUINSA posiada certyfikat “Six Sigma” potwierdzający wysoką jakość oferowanego sprzętu.SUINSA SIT 5000

Podstawowym aparatem w ofercie SUINSA jest SIT 5000 - zestaw RTG kostno-płucny z lampą umieszczoną na kolumnie podłogowej. Podstawowa konfiguracja składa się z:

Stoły produkowane są w dwóch wersjach; o stałej i zmiennej wysokości. Stojak płucny dostępny jest w wersji prostej lub uchylnej. Przy lampie RTG umieszczony jest wyświetlacz ciekłokrystaliczny pozwalający na odczyt podstawowych parametrów ekspozycji.

NOVA – to zestaw RTG kostno–płucny z lampą na zawieszeniu sufitowym. Podstawowa konfiguracja – jak przy SIT 5000. Zawieszenie sufitowe jest wyjątkowo lekkie i nie wymaga specjalnego wzmocnienia stropu.SUINSA NOVA

SUINSA oferuje także bogaty zestaw wyposażenia opcjonalnego do aparatów RTG, między innymi:

Seria generatorów HERCULES należy do najnowocześniejszych konstrukcji na świecie. Już wygląd zewnętrzny generatora, jego małe wymiary i waga wskazują, że mamy do czynienia z czymś absolutnie nowatorskim. Sterowanie pracą generatora odbywa się przy pomocy 15 calowego ekranu dotykowego. Istnieje możliwość bezpośredniej komunikacji generatora z systemami RIS i HIS oraz wyposażenie go w specjalną automatykę wydłużającą żywotność lampy RTG. Generatory produkowane są w wersjach od 32 do 80 kW.

Więcej informacji na temat aparatury RTG znajdziecie Państwo na stronie firmy CONSULTRONIX S.A.Ostatnio opublikowane artykuły w kategorii Radiologia:

Dwa w jednym

Duo Diagnost łącząc ze sobą funkcję radiografii i fluoroskopii, spełnia oczekiwania współczesnego rynku medycznego. Takie cech cechy: kompaktowa konstrukcja, różnorodność wykonywanych ekspozycji, wysoka konfigurowalność sprawiają, że aparat ten jest jednym z najpopularniejszych systemów tej klasy.

Seeing is believing: wstępne doświadczenia własne z wykorzystaniem echokardiografu Philips iE33

Doświadczenia własne z wykorzystaniem echokardiografu Philips iE33

Czy "The Beatles" mieli wpływ na rozwój medycyny?

Na pewno nie wielu z nas wie, że pierwszy model tomografu komputerowego, powstał w laboratorium angielskiej wytwórni płytowej EMI, co niewątpliwie łączy legendarny "The Beatles" z tomografią komputerową.  

Ultrasonograf HD11 XE

Zaawansowane aparaty ultrasonograficzne HD3, HD7, HD9, HD11 XE, HD 15, CX50, iU22, iE33