Apetyt na nowości - TEBURU-XR i inne projekty radiologiczne

Autor: Michał Paulo

Kategoria: Produkcja Artykuł opublikowano w CX News nr 1/59/2017

Apetyt na nowości 
TEBURU-XR i inne projekty radiologiczne 

Od 10 lat w Consultronix zajmujemy się produkcją stołów okulistycznych pod marką TAVO. Naszym dziełem jest ponad 20 dedykowanych pod konkretne urządzenia modeli. Jako jedni z trzech wiodących Producentów, zdobyliśmy już ponad 6,3% rynku światowego. Odwiedzając Japonię, Australię czy Stany Zjednoczone – wszędzie zobaczycie Państwo w gabinetach okulistycznych nasze wyroby. O zaufaniu świadczy fakt, że projektujemy i produkujemy dla firm, które niejednokrotnie są postrzegane jako nasza konkurencja.
 
Teburu XR 

Udało się w okulistyce, czemu nie miałoby się udać w radiologii? Nasze wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i wyposażaniu pracowni radiologicznych, łącznie z pracownią terapii protonowej Centrum Cyklotronowego Bronowice IFJ PAN pomogło nam zidentyfikować słabe punkty konkurencji i dzięki temu wiemy na pewno, że branża radiologiczna ma apetyt na nowości

Taka jest geneza powstania rentgenoprzeziernych stołów do diagnostyki obrazowej: TEBURU – XR oraz stołów do planowania radioterapii.

Naszym celem jest rozwój obu tych grup produktowych, dlatego serdecznie zachęcamy państwa do współpracy. Nasze doświadczenie w projektowaniu i wytwarzaniu produktów medycznych, w połączeniu z Waszym doświadczeniem klinicznym, może, i powinno przynieść podobny sukces, jak stało się ze stołami okulistycznymi. 

Z wielką przyjemnością przetestujemy TEBURU-XR w Państwa klinikach, wyciągniemy wnioski z uwag krytycznych i posłuchamy rad w co jeszcze należało by wyposażyć nasze stoły. 

SzkiceTo tylko niektóre z cech Teburu – XR: 
• niespotykany wygląd i estetyka, 
• lekki blat z włókna węglowego, 
• wybór niezbędnych na SOR dodatków, 
• niedościgniona mobilność, 
• elektryczna regulacja wysokości blatu, 
• żywotne baterie, 
• odporność na trudne warunki – pełne orurowanie. 

Projektujemy rzetelnie, profesjonalnie. Consultronix.

Więcej informacji na temat Teburu, CX, Consultronix, Tavo znajdziecie Państwo na stronie firmy CONSULTRONIX S.A.Ostatnio opublikowane artykuły w kategorii Produkcja:

Moc i szwajcarska precyzja - Schumo

Trzydzieści lat temu w Szwajcarii powstała firma Schumo AG. Od tego czasu przedsiębiorstwo zasłynęło jako producent ergonomicznych elektrycznych siłowników liniowych i elektrycznie podnoszonych kolumn teleskopowych wykorzystywanych m.in. w branży medycznej. Z uwagi na specyficzny rodzaj produktów Schumo chętnie inwestuje w innowacje technologiczne i rozwój rozwiązań eko-kompatybilnych.

Im lepiej tym więcej, im więcej tym lepiej czyli o udziale klienta w procesie kształtowania produktu

Obserwując ogromne zainteresowanie urządzeniem Daytona firmy Optos naszła mnie refleksja, że naprawdę wiele się zmienia na rynku okulistycznym. Daytona to po prostu produkt wykonany w niespotykanie dobrym guście. Jest estetyczna i niepowtarzalna, a dodatkowo utalentowany zespół projektantów zadecydował, że zgodnie z duchem czasu, podwieszany komputer zostanie zastąpiony dopasowanym tabletem.

Nowe trendy w estetyce czyli awangarda w gabinecie

Czasem zdarza nam się wstawić do mieszkania jakiś mebel, gadżet lub dodatek, który całkowicie zmienia jakość estetyczną pomieszczenia. Bywa, że jeden wyróżniający się element przełamuje monotonię i wprowadza życie, przykuwa uwagę i dodaje swego rodzaju świeżości w otoczeniu. Działa wręcz relaksująco. Dlaczego nie pójść o krok dalej i nie zastosować takiej awangardy w miejscu pracy, w miejscu, w którym spędzamy około 1/3 swojego czasu…

Consultronix idzie w świat! produkcja lokalna - dystrybucja globalna

Mijają cztery lata od momentu kiedy objąłem stery nad działem produkcyjnym firmy Consultronix. Dla tych z Państwa, którzy nie wiedzą, informuję, że nasza firma produkuje stoliki okulistyczne „na miarę”. Początki jak zawsze były ciężkie, ale wraz ze wsparciem kolegów i koleżanek z zespołu powiem szczerze: osiągnęliśmy międzynarodowy sukces!!!