Artykuły związane z marką Alma Lasers Ltd.:

Opiekun marki w firmie Consultronix: Marta Klimek

Kontakt: tel. 12 290 22 22,

Zobacz ofertę produktów marki Alma Lasers Ltd.

Firma z siedzibą w Izraelu jest światowym producentem laserów diodowych, IPLi oraz sprzętu wykorzystującego działanie fal radiowych(RF). Produkty firmy znajdują zastosowanie głównie w chirurgii plastycznej, dermatologii, dermatologii estetycznej. Sztandarowym produktem Almy, jest wieloaplikacyjny system laserowy Harmony, oraz system RF znakomicie redukujący tkankę tłuszczową i celulit - Accent.

ClearLift - laserowy lifting w 5 minut!

Autor: Marta Klimek

Kategoria: Dermatologia Egzemplarz: CX News nr 1/43/2013

W numerze 4/42/2012 mieliście już Państwo okazję zapoznać się z niektórymi możliwościami nowej głowicy laserowej, Q-Switch Pixel, dostępnej z systemem Harmony XL. Tym razem chciałabym przybliżyć zabieg ClearLift, o który warto wzbogacić ofertę swojego gabinetu.

Harmonia w Twoim Gabinecie - Harmony XL - głowica High Power Q-Switched

Autor: Marta Klimek

Kategoria: Dermatologia Egzemplarz: CX News nr 4/42/2012

Głowica High Power Q-Switched 1064/532 nm swoje główne zastosowanie znajduje w likwidacji różnokolorowych tatuaży, a także bardzo dobrze sprawdza się w usuwaniu zmian pigmentacyjnych czy makijaży permanentnych.

Odmładzające ciepło - Accent Ultra

System Accent Ultra to nowoczesne, zaawansowane rozwiązanie technologiczne izraelskiego producenta sprzętu medycznego Alma Lasers. Oprócz już znanych fal radiowych RF wykorzystuje również ultradźwięki oraz drenaż limfatyczny.

Sprawdzona jakość pod nową nazwą - Quantel Derma (już) pod szyldem Alma Lasers

Autor: Ewa Rzegocka

Kategoria: Dermatologia Egzemplarz: CX News nr 4/42/2012

W sierpniu izraelski producent laserów Alma Lasers dokonał przejęcia grupy Quantel Derma GmbH (wielu z Państwa znanej także jako Wavelight). Uznany na światowym rynku medycyny estetycznej producent laserów był częścią Quantel Group. Wyrafinowane technologie Alma Lasers i Quantel Derma będą występować od początku 2013 roku pod jednym szyldem.

Epilacja laserowa nie musi boleć czyli innowacyjna technologia IN-Motion

Tradycyjne metody epilacji laserowej polegają na jednorazowym zdeponowaniu całej energii niezbędnej do zniszczenia włosa w jednym impulsie. Niestety taka metoda powoduje ból. Wielu producentów stosuje w swoich systemach dodatkowe chłodzenie, co pozwala na zmniejszenie odczuwanego przez pacjenta dyskomfortu oraz ochronę naskórka. Firma Alma Lasers poszła o jeden krok dalej i stworzyła technologię IN-Motion™, która łamie mit bolesnej epilacji laserowej. W rozwiązanie to wyposażono laser diodowy Soprano XLi, oraz głowicę IPL, dostępną w Harmony XL i Harmony Lite.

Harmonia w Twoim Gabinecie HarmonyXL - głowica Dye-VL

Autor: Marta Klimek

Kategoria: Dermatologia Egzemplarz: CX News nr 3/41/2012

Głowica Dye-VL – skuteczna walka ze zmianami naczyniowymi. W maju 2012 roku w Tel Avivie odbyła się premiera najnowszej technologii IPL zwanej Dye-VL, służącej do likwidacji zmian naczyniowych oraz przebarwień skóry.

Harmonia w Twoim gabinecie - opinie użytkowników systemu Harmony XL

Autor: Marta Klimek

Kategoria: Dermatologia Egzemplarz: CX News nr 2/40/2012

System Harmony®XL izraelskiego producenta Alma Lasers to najbardziej rozbudowana i zaawansowana technologicznie platforma do zabiegów z zakresu laseroterapii i terapii światłem IPL. Ustawiczny rozwój urządzenia pozwala w tej chwili na wykorzystanie 11 różnych technologii dla ponad 60 estetycznych/medycznych procedur. Poniżej znajdziecie Państwo opinie doświadczonych użytkowników, którzy dzielą się swoimi opiniami właśnie odnośnie systemu Harmony XL.

Harmonia w Twoim Gabinecie, HarmonyXL - głowica SHR

Autor: Marta Klimek

Kategoria: Dermatologia Egzemplarz: CX News nr 1/39/2012

Epilacja laserowa stała się ostatnimi czasy najbardziej popularną procedurą medycyny estetycznej na świecie. Użycie światła z zakresu 650 - 950 nm, za pomocą platformy Harmony XL z głowicą AFT SHR, gwarantuje szybki, efektywny zabieg dla wszystkich fototypów, nie wykluczając skóry opalonej. Wykorzystanie kontaktowego chłodzenia naskórka oraz opatentowanej przez Alma Lasers technologii  IN-Motion™ pozwala przeprowadzić zabieg w bezpieczny i komfortowy dla pacjenta sposób.

Harmonia w Twoim Gabinecie Harmony XL - Głowica LED

Autor: Marta Klimek

Kategoria: Dermatologia Egzemplarz: CX News nr 4/38/2011

Końcówka LED przy użyciu żółtego światła diod elektroluminescencyjnych o długości fali 589 nm poprawia krążenie krwi w tkance, wpływając tym samym na lepsze odżywianie i regenerację komórek. Dodatkowo łagodzi nieprzyjemne doznania po zabiegach laserowych - ból, lekki obrzęk, czy rumień. Nowatorskie podejście do tematu szybszego gojenia się skóry po zabiegu uatrakcyjni ofertę wielu gabinetów medycyny estetycznej.

Wspomnienie z Lizbony EADV wg Consultronix

Autor: Anna Piotrowska

Kategoria: Dermatologia Egzemplarz: CX News nr 4/38/2011

Październik, jak co roku, okazał się dla naszego działu dermatologii miesiącem wyjątkowo intensywnej pracy. Począwszy od kongresu Medycyny Estetycznej i Anti-Ageing na przełomie września i października w Warszawie, aż po EADV w Lizbonie. Praktycznie mogliśmy nie wypuszczać walizki z ręki. Ale po kolei…

Harmonia w Twoim Gabinecie. HarmonyXL - głowica iPixel ER ER:YAG 2940 nm

Autor: Marta Klimek

Kategoria: Dermatologia Egzemplarz: CX News nr 3/37/2011

iPixel ER to najnowsza i najszybsza głowica lasera Er:YAG firmy Alma Lasers. Została zaprojektowana do użytku z platormą  Harmony XL, dla takich zabiegów jak rejuwenacja skóry, resurfacing, likwidacja zmarszczek czy blizn. 

Trendy w epilacji laserowej czyli skutecznie i bez bólu

Autor: Anna Piotrowska

Kategoria: Dermatologia Egzemplarz: CX News nr 2/36/2011

Zadbana i gładka skóra to powoli standard wśród większości kobiet, a nawet mężczyzn. Za nieestetyczne wręcz uważa się posiadanie widocznego owłosienia, szczególnie jeżeli problem ten dotyczy damskiej twarzy czy nóg. Polskie gabinety od dawna oferują zabiegi usuwania włosów. Dopiero jednak rozwój techniki laserowej pozwolił na epilację, którą można uznać za permanentną, czyli nie pozwalająca na odbudowę włosa przez minimum kilka lat.

AccentFamily - Twoja droga do pięknego ciała

Niezależnie od stosowanej diety czy wykonywanych ćwiczeń, wraz z upływem czasu niektóre partie ciała ulegają szybszemu zwiotczeniu, zaś oznaki cellulitu pojawiają się u osób w każdym wieku, niezależnie od tuszy. Próby jego niwelacji, poprzez prowadzenie zdrowego trybu życia, w wielu przypadkach okazują się nieefektywne.

Radiofrekwencja - energia odnawiająca skórę

Twoja skóra jest zmęczona, wiotka, pojawiają się zmarszczki... Pierwsze co przychodzi do głowy to botox. Warto jednak docenić dobroczynne działanie fal radiowych, które pozwalają na lifting twarzy oraz poprawiają kondycję skóry całego ciała bez użycia skalpela.