Artykuły związane z marką Katena:

Opiekun marki w firmie Consultronix: Joanna Zapiór

Kontakt: tel. 12 290 22 22, e-mail: jzapior@consultronix.pl

Zobacz ofertę produktów marki Katena

Amerykańska firma produkuje wyłącznie narzędzia okulistyczne, co w połączeniu z 20-sto letnią tradycją firmy stawia ją na czele producentów narzędzi do mikrochirurgii oka na świecie.

Nowość w ofercie firmy Katena - soczewki jednorazowe i wielorazowe

Autor: Paulina Żurawska

Kategoria: Okulistyka Egzemplarz: CX News nr 2/65/2019

Katena Product Inc. z siedzibą główną w Denville, NJ, została założona w 1975 roku. Misją firmy jest tworzenie najwyższej jakości narzędzi chirurgicznych, wykorzystywanych w branży okulistycznej. Katena zyskała światowe uznanie, a jej produkty są rozprowadzane w ponad 110 krajach. Obecnie Producent rozszerzył swoje portfolio o linię soczewek diagnostycznych – jednorazowych i wielorazowych.

Złote implanty – złote rozwiązanie w przypadku niedomykalności powiek

Implanty powiekowe Gold Eyelid Weights Labtician® to nowa pozycja w bogatej ofercie narzędzi i produktów do mikrochirurgii okulistycznej firmy Katena. Produkt ma zastosowanie przy niedomykalności szpary powiekowej.

Pęseta Arita - do udrożniania gruczołów Meiboma

Autor: Daria Bortniczak

Kategoria: Okulistyka Egzemplarz: CX News nr 3/57/2016

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nową pęsetę mikrochirurgiczną z cyklu „narzędzia do zadań specjalnych“. Projekt został stworzony przez dr. Reiko Arita, pochodzącego z miasta Saitama w Japonii. 

Barron - zestaw do transplantacji rogówki

Autor: Olga Sarnecka

Kategoria: Okulistyka Egzemplarz: CX News nr 4/54/2015

W naszej ofercie są pozycje, które na stałe zmieniły jakość wykonywania procedur okulistycznych. Jedną z nich jest zestaw do transplantacji rogówki Barron firmy Katena, która specjalizuje się od lat w produkcji wielorazowych narzędzi okulistycznych najwyższej klasy. Warto więc przypomnieć o zaletach zestawu, który cechuje: precyzja wykonania, bezpieczeństwo i wygoda użytkowania oraz ciągle aktualna innowacyjność. W skład zestawu wchodzą dwa podstawowe komponenty: trepan próżniowy dla biorcy oraz punch próżniowy dla dawcy. Uzupełnieniem zestawu może być dodatkowo sztuczna komora. 

Chirurgia witreoretinalna 23G - specjalistyczne narzędzia

Firma Katena, od lat znany i ceniony na rynku producent narzę­dzi mikrochirurgicznych wzbogaciła swoją ofertę o nową linię wielorazowych narzędzi do chirurgii witreoretinalnej 23G.

Katena na sali operacyjnej - trudne przypadki mikrochirurgiczne

Mała źrenica pacjenta podczas operacji zaćmy jest dużym utrudnieniem mogącym prowadzić do nierównej i zbyt małej kapsuloreksji oraz do zniszczenia tęczówki. Firma Katena wychodząc naprzeciw oczekiwaniom chirurgów, proponuje narzędzia niezbędne w takich przypadkach.

Przemyślane rozwiązania czyli idealne narzędzia Kateny

Autor: Agnieszka Gawin

Kategoria: Finanse Egzemplarz: CX News nr 3/41/2012

Trzydziestopięcioletnie doświadczenie w produkcji narzędzi, pozwoliło firmie Katena stworzyć portfolio ekskluzywnych narzędzi mikrochirurgicznych, przystosowanych do innowacyjnych i nowoczesnych technik chirurgicznych. Ręczna produkcja, unikalne projekty i wysoka jakość użytych materiałów decydują o tym, że Katena jest dziś światowym liderem produkcji narzędzi mikrochirurgicznych.

Katena na sali operacyjnej

Autor: Agnieszka Gawin

Kategoria: Okulistyka Egzemplarz: CX News nr 1/39/2012

Katena to ekskluzywna marka skierowana do najbardziej wymagających chirurgów. Unikalne rozwiązania, precyzyjne wykonanie, czy dbałość o szczegóły, pozwoliły firmie stworzyć jedyną w swoim rodzaju ofertę narzędzi mikrochirurgicznych. Dzięki współpracy ze znanymi chirurgami, Katena opracowała rozwiązania, które znajdują swoje zastosowania w różnych operacjach okulistycznych. Na uwagę zasługują między innymi: pęsety, imadła, manipulatory, nożyczki, czy narzędzia do chirurgii witreoretinalnej. W obecnym numerze zachęcamy Państwa do zapoznania się z rozdzielaczem jądra soczewki i lusterkiem wewnątrzgałkowym.

Niezawodny zestaw do przeszczepu rogówki firmy KATENA

Autor: Agnieszka Gawin

Kategoria: Okulistyka Egzemplarz: CX News nr 4/38/2011

W artykule opisany jest zestaw do przeszczepu rogówki, jaki oferuje nam firma Katena. W jego skład wchodzą: Trepan próżniowy dla biorcy, DALK rozdzielacz rogówkowy K3-1870, Rosenwasser DALK Cannula K7-3595, Rosenwasser DALK Trisector K3-1870 oraz Nożyczki rogówkowe typu "Katzin" K4-2020 i K4-2030.