Artykuły związane z marką SwemacImaging:

Opiekun marki w firmie Consultronix: Piotr Wawrzyńczyk

Kontakt: tel. 12 290 22 22, e-mail: pwawrzynczyk@consultronix.pl

Zobacz ofertę produktów marki SwemacImaging

Swemacimaging zajmuje się zaopatrzeniem szpitali i zakładów opieki zdrowotnej na całym świecie w zakresie techniki zastosowań i rozwiązań dla obrazowania medycznego.

Aparat RTG z ramieniem G - jednoczesny widok w dwóch płaszczyznach

Czy zastanawialiście się Państwo o ile szybsze, a co za tym idzie mniej obciążające dla lekarzy, operatorów i pacjentów, byłyby operacje pod kontrolą aparatu RTG, gdyby można było uniknąć częstych zmian pozycji systemu?

Pierwsze takie ramię G na świecie - firmy Swemacimaging

Typowy zabieg na oddziale ortopedycznym – wszczepianie stawu biodrowego. Po mozolnym procesie umieszczania protezy w odpowiedniej pozycji zaczyna się zabawa z aparatem RTG z ramieniem C. Sprawdzenie poprawności umieszczenia protezy wymaga wielokrotnej zmiany projekcji z AP na LAT. A teraz wyobraźmy sobie o ile prościej i szybciej mogłaby przebiec procedura z aparatem RTG umożliwiającym równoczesny podgląd dwóch osi. Wówczas projekcje AP i LAT byłyby dostępne już na pierwszy rzut oka na monitory.

Chcesz być pierwszy? Biplanar 500e z unikatowym ramieniem G

Aparat z dwuosiowym obrazowaniem, wyposażony w dwie lampy RTG i dwa wzmacniacze obrazu. Dedykowany dla ortopedii i neurochirurgii. Na monitorach otrzymujemy obraz z dwóch prostopadłych do siebie kierunków. Doświadczenia skandynawskie pokazują, że praca przy użyciu tego aparatu skraca czas zabiegu o około POŁOWĘ, nie mówiąc o większej precyzji i komforcie pracy.