Artykuły w kategorii Radiologia:

Modernizuj z Consultronix

Autor: Iza Pytko

Egzemplarz: CX News nr 2/24/2008

Oferujemy Państwu optymalne rozwiązanie. Kompleksowo i profesjonalnie zmodernizujemy Państwa pracownię.

Cyfrowy świat EuroColumbus

Powstała w latach pięćdziesiątych XX wieku firma EuroColumbus po raz kolejny znalazła się na czele innowacyjnego wyścigu w sprzęcie RTG

Przewoźny aparat RTG Basic

Autor: Iza Pytko

Egzemplarz: CX News nr 3/22/2007

Tag:

Znany i lubiany przewoźny aparat RTG Basic firmy Intermedical został wyposażony w nowy panel kontrolny z graficznym wyświetlaczem typu „touch screen”.

Radius DFG – cyfrowy aparat RTG z ramieniem C

Wydaje się, że wprowadzanie rozwiązań cyfrowych w aparatach RTG stało się obecnie jednym z ważniejszych trendów rozwoju w radiologii. Tą drogą podąża także firma IMD (InterMedical), która konsekwentnie wprowadza w swoich aparatach coraz nowsze i efektywniejsze cyfrowe rozwiązania technologiczne. Na wystawie MEDICA 2007 w Dusseldorfie InterMedical przedstawił między innymi kolejną wersję cyfrowego aparatu śródoperacyjnego – Radius DFG.

Aparatura RTG SUINSA

SUINSA specjalizuje się w produkcji aparatury RTG do zdjęć kostno–płucnych. Współpraca z wieloma znanymi w Europie i na świecie odbiorcami sprzętu rentgenowskiego w ramach tzw. OEM Business dała firmie dostęp do najnowocześniejszej technologii. SUINSA posiada certyfikat “Six Sigma” potwierdzający wysoką jakość oferowanego sprzętu.

I.M.D. - Intermedical konsekwentnie dąży do cyfyzacji swoich produktów

Radius DFG posiada dysk twardy do zapisu obrazów a oprogramowanie pozwala na ich obróbkę zarówno podczas zapisu jak i w “post procesingu”.

Nowości w mammografii

Egzemplarz: CX News nr 1/17/2006

Flat E – HF oraz Lilyum to najnowsze propozycje aparatów mammograficznych w ofercie firmy Metaltronica.