Artykuły w kategorii Szkolenia:

Harmonogram*

Harmonogram na rok 2015

MEDYCYNA I FARMACJA NA MIARĘ XXI WIEKU

Egzemplarz: CX News nr 3/49/2014

Medycyna i farmacja należą do tych dziedzin nauki, w których ustawiczne kształcenie i aktualizacja wiedzy są nieodzownym elementem pracy, gwarantującym „pozostanie w obiegu”. Nowe technologie, takie jak telemedycyna i teleopieka, wynalazki polskich naukowców, czy też aktualizacje w prawie, mogą stanowić istotny problem w nadążaniu za dynamicznie zachodzącymi zmianami w branży. Jak do obecnej sytuacji ustosunkowali się organizatorzy medycznych i farmaceutycznych targów WIHE?

Wentylacja nieinwazyjna ma już stałe miejsce w medycynie

Egzemplarz: CX News nr 3/49/2014

Rozmowa jest częścią projektu WIHE BUSINESS TALKS – serii wywiadów powiązanych z tematyką warszawskich targów medycyny i farmacji WIHE 2014, organizowanych przez firmę Lentewenc w dniach 8-10 października 2014.

WIHE – NAPRZECIW ZMIANOM I INNOWACJOM

Egzemplarz: CX News nr 3/49/2014

Nowe technologie, zawirowania w prawie i w trendach branżowych, ewolucja metod zarządzania – z tym obecnie spotyka się medycyna i farmacja. Jak nadążać za ciągłymi zmianami i nie tracić na własnej niewiedzy? Przegląd oferty producentów, liczne konferencje tematyczne oraz autorytety medycyny w roli gości specjalnych – taki wachlarz atrakcji zapewniają organizatorzy Międzynarodowych Targów Medycznych i Farmaceutycznych WIHE, które odbędą się w dniach 8-10 października 2014.

Szkolenia - harmonogram

Harmonogram szkoleń na rok 2014

Szkolenia harmonogram na rok 2014*

Harmonogram szkoleń na rok 2014