Artykuły w kategorii Szkolenia:

Szkolenia - harmonogram

Najświeższy harmonogram szkoleń organizowanych przez Centrum Szkoleniowe Consultronix.

Szkolenia

Szkolenia - harmonogram szkoleń na rok 2011*

Przyjdź po zastrzyk nowej wiedzy

Pomysł organizacji Wetlabów narodził się u nas już jakiś czas temu, padały stwierdzenia: „byłoby fajnie”, „bylibyśmy pierwsi”, „na pewno warto”. Na fali ogólnego entuzjazmu podjęliśmy decyzję: „Robimy!”

Oertli Microsurgical European Academy by Consultronix. Już od jesieni!!

Egzemplarz: CX News nr 2/32/2010

Na początku marca 2010 r., wraz z naszymi partnerami, organizowaliśmy w Krakowie wetlab na temat chirurgii przedniego oraz tylnego odcinka oka. Poszczególne segmenty obejmowały: wykłady teoretyczne oraz zajęcia praktyczne prowadzone przez wybitnych specjalistów, prof. Wojciecha Omuleckiego, prof. Zbigniewa Zagórskiego, doc. dr. hab. Roberta Rejdaka oraz dr. Jacka Szendzielorza.

Szkolenia jesień 2008

Szkolenia organizowane w firmie Consultronix cieszą się dużym powodzeniem, przede wszystkim ze względu na wysoki poziom wiedzy prowadzących. Dodatkowym atutem jest panująca u nas atmosfera, którą osiągamy dzięki zajęciom w kameralnych grupach.

W spotkaniach bierze udział zazwyczaj 8-10 uczestników, co pozwala im na aktywny udział w szkoleniu.

Szkolenia jesień 2008

Szkolenia organizowane w Consultronix cieszą się dużym powodzeniem przede wszystkim ze względu na wysoki poziom wiedzy prowadzących. Dodatkowym atutem jest panująca u nas atmosfera, którą osiągamy dzięki zajęciom w kameralnych grupach. W spotkaniach bierze udział zazwyczaj 8-10 uczestników, co pozwala na aktywny udział w szkoleniu.

Zapraszamy na www.consultronix.pl/szkolenia

Za szkolenia w Consultronix są przyznawane punkty edukacyjne