Chcesz być pierwszy? Biplanar 500e z unikatowym ramieniem G

Kategoria: Diagnostyka obrazowa Artykuł opublikowano w CX News nr 3/41/2012

Aparat z dwuosiowym obrazowaniem, wyposażony w dwie lampy RTG i dwa wzmacniacze obrazu. Dedykowany dla ortopedii i neurochirurgii. Na monitorach otrzymujemy obraz z dwóch prostopadłych do siebie kierunków. Doświadczenia skandynawskie pokazują, że praca przy użyciu tego aparatu skraca czas zabiegu o około POŁOWĘ, nie mówiąc o większej precyzji i komforcie pracy.

Aparat posiada możliwośc zmiany S.I.D. w celu lepszego dopasowania do specyfiki zabiegu. Więcej szczegółów u naszych specjalistów.

Jedyny aparat z ramieniem G na świecie !!!

 

ramie G

 

Zobacz więcej artykułów związanch ze sprzętem marki SwemacImagingOstatnio opublikowane artykuły w kategorii Diagnostyka obrazowa:

„Ferrari” w GMM

General Medical Merate (GMM) jest na rynku medycznym już ponad 65 lat, czyli od roku 1953. Ze względu na wiek, plasuje się zatem między Lamborghini a Ferrari...

Elektroniczna dokumentacja medyczna czyli jak ugryźć ucyfrowienie RTG – nowości Rayence

Postęp, zmiany i innowacje to nieodłączne cechy intensywnie rozwijających się dziedzin nauki, technologii i medycyny. Inwestycje w nowe technologie są naturalną drogą zwiększenia przychodu i polepszenia jakości usług. Pomimo wynalezienia na początku lat 60-tych pierwszego detektora, umożliwiającego przechwycenie promieniowania w formie cyfrowej, wiele placówek w Polsce – ze względów finansowych – nadal korzysta z systemów analogowych.

Bezpieczeństwo pacjenta podczas zabiegów radioterapii

Choroby nowotworowe obok chorób układu krążenia są główną przyczyną zgonów na świecie. Z roku na rok zwiększa się zachorowalność na nowotwory, a w związku z postępem medycyny i jej możliwości diagnostycznych wzrasta także ich wykrywalność. Jest to powodem bardzo dużego wzrostu liczby pacjentów objętych leczeniem onkologicznym. Ważnym elementem procesu leczenia onkologicznego jest radioterapia wykonywana w seriach zabiegów, które wcześniej zostają szczegółowo zaplanowane tak, aby działania niepożądane i ewentualne uszkodzenia okolicznych dla guza tkanek były jak najmniejsze. 

Leczenie zaburzeń pracy serca - gwarancja bezpieczeństwa z systemem Epoch

Będąc dystrybutorem firmy Stereotaxis na Polskę bardzo nam miło jest przedstawić wyniki badań udostępnione przez Uniwersytet Medyczny Paracelcus na temat korzyści płynących ze stosowania systemu Niobe.