Dwie refleksje

Autor: dr hab. Krzysztof Görlich

Kategoria: Jubileusz 20-lecia! Artykuł opublikowano w CX News nr 2/68/2020

Takie dwie refleksje. Pierwsza. Narzędzie marketingowe firmy, oferującej zaawansowane technologie medyczne, to Magazyn, który można przeczytać nie tylko z powodu zainteresowania tematyką branżową. Wybór autorów, połączenie tekstów technicznych z felietonami traktującymi sprawy tego Świata przez duże „Ś” i małe „ś” to przecież nie przypadek, ale zamiar i światła myśl zarządu Consultronix i Redakcji.
 
To był dobry pomysł. Połączenie artykułów przeważnie o podłożu technicznym aczkolwiek ściśle związanym z medycznym środowiskiem z tekstami dotykającymi spraw codziennych, to potwierdzenie, iż nie samą pracą zawodową żyje człowiek.
 
Natomiast z drugiej strony, dzięki wdrożonej przez Redakcję praktyce pisania artykułów nastała w CX Newsie równowaga między językiem technicznym a humanistycznym.
 
Dlatego też nie można pominąć felietonów Krzysztofa Piaseckiego, Witolda Beresia, czy śp. biskupa Tadeusza Pieronka, które są całkowicie oderwane od specjalistycznej tematyki przodującej w magazynie. Warto zaglądnąć na ostatnie strony, tak dla gimnastyki umysłu.
Druga refleksja. Nie wszyscy Państwo wiedzą, że w tym periodyku można opublikować swój własny artykuł, który nie stanowi bezpośredniego wsparcia dla oferty firmy. Wiem, gdyż sam zamieściłem na łamach tekst o systemach informacyjnych do zarządzania aktywnymi szpitalami, których dotychczas Consultronix nie posiadał w portfolio.
 
Aczkolwiek czas na zmiany. Obecnie jesteśmy w trakcie przygotowywania projektu łączącego ofertę Consultronix z iffmGIS, systemem informacji przestrzennej dla szpitali.
 
Trzymam kciuki za następne 20 lat CX Newsa i za naszą innowacyjną współpracę. W CX News nr 2/68/2020 opublikowano również: