Artykuły w CX News nr 3/25/2008:

Siemens Finance - Twój partner

Autor: Tomasz Kukulski

Kategoria: Finanse

Właśnie mijają cztery lata od kiedy Siemens Finance zaoferował nowatorskie rozwiązanie finansowania zakupu maszyn i urządzeń medycznych na rynku publicznej służby zdrowia. Nowy produkt skierowany został do dość szerokiej grupy jednostek publicznej służby zdrowia, gdyż „sito” określające wiarygodność kredytową zostało ustawione tak, aby nawet szpital, który wykazuje straty mógł być zaakceptowany. Bardzo istotne w tym sektorze dopasowanie do procedur zamówień publicznych osiągnięto dzięki zaoferowaniu finansowania poprzez odkup wierzytelności wynikających z zawartej umowy dostawy.

CO-MICS 2 najnowsza generacja igieł do fakoemulsyfikacji OERTLI INSTRUMENTS

Autor: Antoni Bijak

Kategoria: Okulistyka

Inżynierowie firmy Oertli Instruments tym razem mają Państwu do zaoferowania igły do fakoemulsyfikacji CO – MICS 2. Są to igły zaprojektowane do małego cięcia 1.6 mm!

Laser femtosekundowy - nowy standard w chirurgii rogówki

    Laser femtosekundowy - nowy standard w chirurgii rogówki

„Optyka stworzona przez ludzi dla ludzi”

Autor: Agnieszka Gawin

Kategoria: Okulistyka

„Optyka stworzona przez ludzi dla ludzi"

OTI SCAN 3000

Autor: Jan Łabza

Kategoria: Okulistyka

OTI SCAN 3000 -diagnostyka

Soczewki Volk

Soczewki Volk

UFSK-rozwiązania dla każdej sali operacyjnej

W ofercie niemieckiej firmy UFSK, która od wielu lat produkuje wysokiej klasy wyposażenie sal operacyjnych możemy znaleźć stoły operacyjne, fotele do przewożenia pacjentów, fotele dla operatora, a także foteliki dla asysty.

Kapilaroskopia profesjonalna ocena mikrokrążenia

Kapilaroskopia to nieinwazyjna metoda diagnostyczna, polegająca na ocenie krążenia krwi w bardzo małych naczyniach w obrębie skóry i błon śluzowych.