Artykuły w CX News nr 3/25/2008:

Mediscope – kompleksowa dokumentacja w dermatologii estetycznej

Autor: Anna Piotrowska

Kategoria: Dermatologia

Spójna dokumentacja fotograficzna, z możliwością uzyskania porównywalnych zdjęć „przed” i „po”, staje się niezbędnym narzędziem każdego lekarza medycyny estetycznej, chirurga plastycznego czy dermatologa.

Przebarwienia posłoneczne – wakacyjna pamiątka z tropików i nie tylko

Autor: Marta Klimek

Kategoria: Dermatologia

Przebarwienia posłoneczne – wakacyjna pamiątka z tropików i nie tylko

HELIANTHUS - Doskonałe połączenie najnowszej technologii i elegancji!

Wychodząc naprzeciw ciągłemu rozwojowi metod obrazowania w diagnostyce mammograficznej, firma Metaltronica wprowadziła do oferty nowy, w pełni cyfrowy aparat mammograficzny – Helianthus.

Radialspec i Orthospec - skuteczność w leczeniu schorzeń ortopedycznych

Autor: Leszek Piątek

Kategoria: Ortopedia

Radialspec i Orthospec firmy Medispec to urządzenia wykorzystujące różne metody w terapii schorzeń ortopedycznch. Wspólne cechy obu aparatów to: krótki czas zabiegu, brak konieczności hospitalizacji, brak konieczności stosowania systemów obrazowania i co najważniejsze – znakomita skuteczność. 

Szkolenia jesień 2008

Autor: Anna Marasek

Kategoria: Szkolenia

Szkolenia organizowane w firmie Consultronix cieszą się dużym powodzeniem, przede wszystkim ze względu na wysoki poziom wiedzy prowadzących. Dodatkowym atutem jest panująca u nas atmosfera, którą osiągamy dzięki zajęciom w kameralnych grupach.

W spotkaniach bierze udział zazwyczaj 8-10 uczestników, co pozwala im na aktywny udział w szkoleniu.

Jak zwał tak zwał

Jak zwał tak zwał

Profesor G.

Autor: Witold Bereś

Kategoria: Kultura i nauka

Niewielu ludzi w Polsce było ofiarą równie czarnego PR. Że polityk kuluarowy. Że przemądrzały. Że pozbawiony poczucia humoru. Że jajogłowy, oderwany od życia. I te ciężkie – że kryptokomunista i zdrajca...

Uff, jak gorąco...

Niechaj wiersz "Lokomotywa", w którym Julian Tuwim antycypował problem ocieplenia i emisji dwutlenku będzie mottem felietonu.