Słowo od wydawcy:

Krzysztof Smolarski

Kolejne wakacje mamy już za sobą. 

W tym czasie wiele się wydarzyło. W Pekinie spotkali się, w duchu olimpijskim, sportowcy będących ze sobą w konflikcie krajów i nikomu to nie przeszkadzało. Nasi trzymali się utartych standardów  i niczym nas nie zaskoczyli, pozostało nam wierzyć, że za cztery lata będzie lepiej, choć niektórzy twierdzą, że lepiej to już było. Sportowcy biegali, pływali, strzelali najlepiej jak potrafili. My natomiast możemy się pochwalić najlepszymi działaczami na świecie. Siedzą na swych stołkach po 20 - 30 lat - daj Boże, żeby przynajmniej niektórzy jeszcze kiedyś "posiedzieli"...

Tymczasem w Kraju bez zmian, Prezydent kłóci się z Premierem. Giertych nagle sobie przypomniał, że jednak CIA miało więzienia w Polsce – ciekawe, bo wcześniej nic nie pamiętał, a CBA zabrało się za rodziny PSL. To wszystko w sezonie ogórkowym, aż strach pomyśleć co nam politycy zafundują jak się wezmą do "pracy"?

A tak poważnie - dzięki Waszemu 1%, Domowe Hospicjum dla Dzieci otrzymało ponad 600 tysięcy złotych - wielkie wielkie dzięki!

Krzysztof Smolarski
Prezes Consultronix SA