Słowo od wydawcy:

Krzysztof Smolarski
Wszystko, co w Krakowie wydarzy się dwukrotnie,staje się tradycją, a to już trzydziesty numerCX News!!!! Mamy zatem wielki powód do świętowania. Zaczęło się bardzo skromnie, 8 lat temu, od czterostronicowego biuletynu firmowego. Wtedy byliśmy z niego bardzo dumni, teraz mamy nadzieję, że nikt go nie pamięta. Nasi krakowscy przyjaciele Krzyśki Piasecki i Jasiński, Witek Bereś, Leszek Mazan, Marek Pacuła, a także od pewnego czasu biskup Tadeusz Pieronek zaszczycają nas regularnymi felietonami. Wielu z Państwa zgodziło się publikować u nas, nierzadko naukowe, czasem popularyzatorskie, ale zawsze ciekawe teksty - za co serdecznie dziękujemy.
Z naszej strony staramy się informować o wszelkich nowościach technicznych, często chwaląc się przy okazji swoimi osiągnięciami. Przede wszystkimjednak chcielibyśmy, by ten kwartalnik był istotnym źródłem informacji o nowościach na rynku medycznym i w Consultronix.
Serdecznie dziękujemy za listy, w których wyrażacie Państwo swoją aprobatę dla naszych działań. Szczególnie cenne dla nas są jednak uwagi krytyczne, dzięki nim ciągle doskonalimy naszą ofertę, serwis i sposób komunikowania się z naszymi Klientami.
Zapraszam do lektury
30. jubileuszowego numeru CX News, a korzystając z okazji zachęcam do publikowania na naszych łamach.
Szanowni Państwo, to już grudzień – przyjmijcie zatem, od całego zespołu Consultronix najlepsze życzenia radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz dużo zdrowia i wielkich pieniędzy, które koniecznie wykorzystajcie na zakupy w Consultronix, do czego gorąco namawiam w nadchodzącym 2010 roku!
 
Krzysztof Smolarski

Krzysztof Smolarski
Prezes Consultronix SA