Słowo od wydawcy:

Krzysztof Smolarski Szanowni Państwo,

każdego roku o tej porze przychodzi czas podsumowań i refeksji. I ja pozwolę sobie na krótkie podsumowanie mijającego roku.


Po pierwsze, a zarazem najważniejsze - serdecznie dziękujemy Państwu, że jesteście z nami, i że możemy służyć Wam pomocą oferując sprzęt medyczny najwyższej jakości, że możemy przyczynić się do Waszego rozwoju - bo to właśnie dla Was jest Consultronix!
Rok 2010 był dla nas niezwykle owocny, ponownie zostaliśmy uhonorowani Gazelami Biznesu i Diamentami Forbesa, jednak największą dla nas nagrodą było poszerzenie wielkiej rodziny naszych klientów - nierzadko również przyjaciół.

Dla nas był to również czas zmian: powstały działy Kompletacji Dostaw oraz Generalnego Wykonawstwa, poszerzyliśmy naszą ofertę, między innymi   o doskonałe lampy zabiegowe i operacyjne niemieckiej frmy Mavig. Jako sukces możemy uznać fakt, że bardzo poważnie zaistnieliśmy w elitarnym gronie frm oferujących kompleksowe rozwiązania na rynku medycznym - od projektu szpitali,  przychodni, poprzez aranżacje sal operacyjnych, aż do kompletnego wyposażenia zarówno   w sprzęt  medyczny jak i niemedyczny placówek opieki zdrowotnej. Znakomicie rozwijający się Dział Szkoleń został przekształcony w Centrum Szkoleniowe Consultronix - w tym roku na kursach mieliśmy przyjemność gościć ponad tysiąc osób. Nasz serwis także został doceniony i uhonorowany nagrodą Najlepszy Europejski Serwis przyznawaną przez frmę Ellex.

Te sukcesy były możliwe zarówno dzięki ciężkiej pracy całego zespołu CX jak i każdego z osobna, ale przede wszystkim dzięki zaufaniu jakim po raz kolejny Państwo nas obdarzyli!

Pozwolę sobie w imieniu całej naszej ekipy życzyć Państwu spokojnych, rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia oraz samych udanych dni i wielkich inwestycji w nadchodzącym 2011 roku.

Krzysztof Smolarski
Prezes Consultronix SA