Słowo od wydawcy:

 Urszula Blichowska
Drodzy Czytelnicy!
 
20 listopada 2018 roku otwarto Centrum Badawczo-Rozwojowe Innowacyjnych Technologii dla Medycyny (w skrócie: CBR). W nowo powstałym ośrodku o powierzchni 1200 m2 planujemy znacznie szerszą działalność, o czym będziemy sukcesywnie informować Państwa na łamach CX News’a.
Uroczystość otwarcia CBR zaszczycił swą obecnością ksiądz Adam Boniecki, który przez ponad półtorej godziny rozmawiał z nami po prostu o życiu. Przy okazji, odbyła się promocja Jego najnowszej książki, której współautorką jest Anna Goc - „Boniecki. Rozmowy o życiu”. W tym dniu nie mógł się pojawić Biskup Tadeusz Pieronek, ale ksiądz Boniecki zadedykował jeden z egzemplarzy Biskupowi. Mieliśmy się z nim spotkać by ją przekazać, zaraz po Nowym Roku… ale to się już nie uda.
 
Od blisko dekady mieliśmy zaszczyt i przyjemność współpracować z Biskupem. Publikowane na naszych łamach felietony Jego autorstwa zawsze poruszały aktualne i istotne tematy. W trakcie tych wielu lat, Biskup pozwolił nam się poznać bliżej i uczestniczył w ważnych dla naszej firmy wydarzeniach. Ksiądz Biskup, Profesor Prawa, Członek Polskiej Akademii Nauk, człowiek niebywale inteligentny, mądry i odważny, za co szczególnie ostatnio przyszło mu płacić wysoką cenę. Będzie nam go bardzo brakować.
 
Książkę "Boniecki, rozmowy o życiu" z dedykacją dla Biskupa Tadeusza Pieronka, przekazaliśmy na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 
Tradycyjnie życzę Wam wszystkiego dobrego w nadchodzącym 2019 roku!

Urszula Blichowska
Redaktor naczelny