Słowo od wydawcy:

 Urszula Blichowska
Ludzie od wieków żegnając stary rok zastanawiają się jakie niespodzianki szykuje nowy. Jasnowidze mają pełne ręce roboty przewidując głównie kolejne końce świata i katastrofy. Czy wiecie Państwo, że jeden z najsławniejszych, współczesnych astrofizyków, Stephen Hawking, uważał że ostatnia data odczytana z kalendarza Majów opiera się na błędnych obliczeniach i w rzeczywistości ich kalendarz kończy się nie w 2012 a właśnie w 2020 roku? Na szczęście sami Majowie twierdzą, że nie będzie to wcale koniec świata. Po prostu zacznie się piąty okres, oznaczający okazję do przemiany świadomości. Natomiast według Nostradamusa rok 2020 będzie czasem walki o sprawiedliwość, a ludzie staną się bardziej otwarci na innych oraz wrażliwsi na ludzką krzywdę.
 
Uspokojeni faktem, że na koniec świata mimo wszystko w tym roku jeszcze się nie zanosi, zapraszam Państwa do zapoznania się z najnowszym wydaniem magazynu CX News. W niniejszym numerze w każdym z działów znajdziecie Państwo wiele nowości. W niektórych będą to nowinki technologiczne w dobrze znanych wszystkim urządzeniach, a w innych z kolei zupełnie nowe sprzęty. Miło mi także poinformować, że od stycznia firma Consultronix SA w ramach rozwoju działu Radioterapii nawiązała współpracę z firmą Vision RT. Z nieukrywaną przyjemnością zapraszam również do działu Kultury i Nauki, gdzie po długiej przerwie powrócił niezastąpiony Witold Bereś. Będą mieli Państwo również okazję poznać sylwetkę pewnego niezwykle szlachetnego i wiecznie zabieganego człowieka.
 
Jak mówi stare polskie przysłowie: miesiąc styczeń, to czas do życzeń. Wobec tego w imieniu całej redakcji CX News’a życzę wszystkim Państwu w nadchodzącym roku samych dobrych dni – okraszonych odrobiną szaleństwa.
 
Zapraszam do lektury.

Urszula Blichowska
Redaktor naczelny