Słowo od wydawcy:

Anna Barańska

Nareszcie nadszedł długo wyczekiwany 2021 rok. Czas na zmiany? Wierzymy, że tak i nie poprzestajemy tylko na słowach. Jedną z nich jest to, że mogę Państwa zaprosić do lektury kolejnego numeru CX Newsa jako nowa redaktor naczelna magazynu. Z nieukrywaną przyjemnością będę się z Wami cyklicznie spotykać na łamach pisma.

Ubiegły rok nauczył nas tego, by nie stać w miejscu, ponieważ zmiany są nieuniknione. Postawiliśmy więc na nowe technologie i w naszych działaniach coraz odważniej jesteśmy obecni w sieci. Wielu z nas świetnie odnalazło się w nowych rolach. To dopiero początek, w planach mamy już kolejne produkcje. Koniecznie obserwujcie nasze kanały w social mediach. Bądźmy tam razem!

Miło mi także poinformować, że Consultronix został oficjalnym dystrybutorem firmy Meridian Medical. Współpraca ze szwajcarskim producentem sprawiła, że możemy się pochwalić kompletną ofertą laserową. Kto nie chciałby takich zmian? Nasz nowy partner jest tematem okładkowym numeru – zachęcam do lektury.

Mam nadzieję, że dotarły do Państwa świąteczne życzenia CX. Zależało nam, aby były one nietypowe. Złożyliśmy je poprzez krótki film, w którym część z nas na chwilę stała się aktorami. Tekst wiersza napisał specjalnie dla Consultronix oczywiście sam Krzysztof Piasecki. Od lat na różne sposoby wspieramy lokalną kulturę, więc w naszej produkcji pojawili się także koncertmistrz Opery Krakowskiej Paweł Wójtowicz i dyrektor Teatru Stu Krzysztof Jasiński.

Przypuszczam, że w nowym roku części z nas przyjdzie mierzyć się z odmienioną rzeczywistością. Pomocą może okazać się najnowsza książka Andrzeja Mleczki pt. „Abyśmy zdrowi byli. Czyli jak żyć ekologicznie”. Niech dobra satyra będzie odskocznią od świata, który ostatnio często staje „na głowie”. Jesteśmy sponsorem tej publikacji.

Korzystając z okazji życzę Państwu udanego kolejnego roku, w którym życie będzie nas zaskakiwało odrobinę mniej i tylko pozytywnie. Na koniec proszę za Krzysztofem Jasińskim, dyrektorem Teatru STU: „Kochajcie Teatr! Kochajcie Artystów”. Szczególnie teraz.

Zapraszam do lektury.

Anna Barańska
Redaktor naczelny

Lista artykułów w CX News nr 1/69/2021: