Modernizuj z Consultronix

Autor: Iza Pytko

Kategoria: Radiologia Artykuł opublikowano w CX News nr 2/24/2008

Czy przeraża Państwa sama myśl o remoncie przy wymianie aparatu?

Czy zmieniające się wymogi sanitarne, budowlane czy radiologiczne zniechęcają Państwa do podjęcia działań?

Oferujemy Państwu optymalne rozwiązanie. Kompleksowo i profesjonalnie zmodernizujemy Państwa pracownię! Doradzimy przy wyborze aparatu RTG, zainstalujemy go i otoczymy fachową opieką gwarancyjną. Pomożemy w dostosowaniu pracowni do najostrzejszych wymogów technicznych i estetycznych.

Współpracujemy z profesjonalnymi pracowniami architektonicznymi, projektantami osłon stałych, dostawcami zabezpieczeń przed promieniowaniem oraz z architektami wnętrz.

Nasze atuty to m.in. profesjonalna ekipa remontowa, która przeprowadziła już kilkadziesiąt modernizacji pracowni m.in. w SP ZOZ nr 1 w Rzeszowie, SP ZOZ w Aleksandrowie Łódzkim, Wojewódzkim Ośrodku Reumatologiczno-Rehabilitacyjnym w Goczałkowicach-Zdroju.Ostatnio opublikowane artykuły w kategorii Radiologia:

Dwa w jednym

Duo Diagnost łącząc ze sobą funkcję radiografii i fluoroskopii, spełnia oczekiwania współczesnego rynku medycznego. Takie cech cechy: kompaktowa konstrukcja, różnorodność wykonywanych ekspozycji, wysoka konfigurowalność sprawiają, że aparat ten jest jednym z najpopularniejszych systemów tej klasy.

Seeing is believing: wstępne doświadczenia własne z wykorzystaniem echokardiografu Philips iE33

Doświadczenia własne z wykorzystaniem echokardiografu Philips iE33

Czy "The Beatles" mieli wpływ na rozwój medycyny?

Na pewno nie wielu z nas wie, że pierwszy model tomografu komputerowego, powstał w laboratorium angielskiej wytwórni płytowej EMI, co niewątpliwie łączy legendarny "The Beatles" z tomografią komputerową.  

Ultrasonograf HD11 XE

Zaawansowane aparaty ultrasonograficzne HD3, HD7, HD9, HD11 XE, HD 15, CX50, iU22, iE33