Ewa Rzegocka

Opublikowane artykuły:

HOPETHERM - przełom w diagnozie hipotermii

W ramach Centrum Badań i Rozwoju realizujemy projekty badawcze na miarę XXI wieku. Chcemy, aby wzbogaciły rynek urządzeń medycznych o niebanalne i innowacyjne rozwiązania. Projekty powstają przy współpracy ze specjalistami –  lekarzami, klinikami uniwersyteckimi i wysoko wyspecjalizowanymi inżynierami. 

VivaScope® dla chirurgii onkologicznej

Chirurgia onkologiczna jest czasochłonna i obarczona sporym ryzykiem, dlatego tak cenne dla chirurgów są nowoczesne metody obrazowania, zwiększające dokładność, a tym samym skracające czas procedury.

Zaimponuj pacjentom – pokaż różnicę zmian skórnych z FotoFinder aesthetics

Kategoria: Dermatologia Egzemplarz: CX News nr 1/61/2018

Dokumentacja z wizyt pacjenta jest kluczową pomocą dla lekarza prowadzącego terapię, a tym samym potwierdzeniem kolejnych etapów zmian jakie przechodzi pacjent w trakcie sesji zabiegowych. Rozwiązania, które proponuje firma FotoFinder ułatwiają codzienną pracę i spełniają oczekiwania pacjentów.

Polski system diagnostyki łysienia

Kategoria: Dermatologia Egzemplarz: CX News nr 1/55/2016

TrichoLAB podbija światowe rynki Polskie laboratorium TrichoLAB, specjalizujące się w diagnostyce łysienia, podpisało umowę o partnerstwie strategicznym z niemiecką firmą FotoFinder, będącą światowym liderem w produkcji i sprzedaży wideodermoskopów.

Nowość na rynku EVLT - laser NeoV 1470 nm

Kategoria: Dermatologia Egzemplarz: CX News nr 4/54/2015

W naszej ofercie dermatologicznej pojawił się nowy laser. Urządzenie izraelskiego producenta Neo Laser to technologia stworzona, aby skutecznie walczyć z niewydolnością żył. Stanowi optymalną metodę do mało inwazyjnej chirurgii wewnątrzżylnej. 

Automatyczne mapowanie ciała - czyli rewolucja w dermoskopii

Kategoria: Dermatologia Egzemplarz: CX News nr 2/52/2015

Mapowanie ciała jest sprawdzoną metodą monitorowania zmian melanocytowych. Porównując obrazy z kolejnych regularnych badań, możemy na bardzo wczesnym etapie wykryć niepokojące zmiany, w tym również czerniaka. 

Klucz do sukcesu czyli jak pozyskać i zatrzymać pacjenta

Kategoria: Dermatologia Egzemplarz: CX News nr 4/50/2014

Zapewne wielu z Państwa często zastanawia się co jeszcze możecie zrobić, aby pozyskać nowych pacjentów. Jak sprawić, żeby chętnie do Was wracali i jak w skuteczny sposób przedstawić im plan leczenia? Odpowiedzią na te pytania jest najnowszy system dokumentacji fotograficznej Adonia, który poprawi komunikację z pacjentem i pomoże przekonać go, że warto skorzystać z usług Państwa gabinetu.

Wideodermoskop jak prawidłowo skonfigurować?

Kategoria: Dermatologia Egzemplarz: CX News nr 1/47/2014

Podjęcie decyzji o zakupie najbardziej odpowiedniego wideodermoskopu najczęściej utrudnia mnogość dostępnych wersji tego urządzenia. By ułatwić Państwu zadanie, na przykładzie systemów firmy FotoFinder, chciałabym przybliżyć możliwość konfiguracji tego urządzenia tak, by docelowo spełnił wszystkie Państwa potrzeby.

Szczegółowa analiza z Trichoscale

Kategoria: Dermatologia Egzemplarz: CX News nr 4/46/2013

Firma FotoFinder wprowadziła na rynek najnowsze oprogra­mowanie Trichoscale stworzone i przeznaczone do skutecznej analizy włosów. Zastosowano liczne nowe funkcje podnoszące poziom precyzji w ocenie włosa, które w znaczący sposób od­różniają go od programów obecnie dostępnych na rynku.

Przełom w diagnostyce czerniaka - VivaScope 1500 - biopsja in vivo

Kategoria: Dermatologia Egzemplarz: CX News nr 1/43/2013

Tradycyjne metody obrazowania skóry to w większości inwazyjne, czasochłonne procedury diagnostyczne. Skaningowy mikroskop konfokalny oferowany przez firmę Mavig pozwala w innowacyjny sposób zobrazować struktury skóry, krok po kroku, z mikroskopową dokładnością. Mikroskopia konfokalna znajduje zastosowanie w wielu obszarach badawczych, tj. diagnostyka raka skóry, chorób zapalnych skóry, a także w przemyśle kosmetycznym.

Sprawdzona jakość pod nową nazwą - Quantel Derma (już) pod szyldem Alma Lasers

Kategoria: Dermatologia Egzemplarz: CX News nr 4/42/2012

W sierpniu izraelski producent laserów Alma Lasers dokonał przejęcia grupy Quantel Derma GmbH (wielu z Państwa znanej także jako Wavelight). Uznany na światowym rynku medycyny estetycznej producent laserów był częścią Quantel Group. Wyrafinowane technologie Alma Lasers i Quantel Derma będą występować od początku 2013 roku pod jednym szyldem.

Laserowe leczenie zmian naczyniowych - Quantel Derma

Kategoria: Dermatologia Egzemplarz: CX News nr 2/40/2012

Firma Quantel Derma od ponad 20 lat specjalizuje się w produkcji laserów stosowanych w dermatologii i medycynie estetycznej. Spośród całej gamy laserów i ich zastosowań dużym zainteresowaniem cieszą się zabiegi zamykania naczyń krwionośnych.

FotoFinder rodzinna firma - światowa marka

Kategoria: Dermatologia Egzemplarz: CX News nr 1/39/2012

Firma FotoFinder od 1991 roku ustala standardy dokumentacji cyfrowej. Obecnie jest światowym liderem na rynku cyfrowej dermatoskopii i dokumentacji fotograficznej wykorzystywanej w dermatologii i medycynie estetycznej. Firma Consultronix, od ponad 10 lat, ma przyjemność być jedynym autoryzowanym i wyłącznym dystrybutorem na terenie Polski.

Bodystudio Gold - ekspert dokumentacji cyfrowej

Kategoria: Dermatologia Egzemplarz: CX News nr 4/38/2011

Dokumentacja fotograficzna na przełomie ostatnich lat stała się nieodłącznym elementem zabiegów medycyny estetycznej. Firma FotoFinder, światowy lider na rynku dermatoskopii cyfrowej, stworzył wielozadaniowy system Bodystudio Gold. Jest to urządzenie, które łączy w sobie funkcje najwyższej klasy wideodermatoskopu 800 Full HD z rozbudowanym systemem fotografii „przed&po”.

LEDA EPI 808 nm efektywna epilacja w krótszym czasie

Kategoria: Dermatologia Egzemplarz: CX News nr 3/37/2011

Epilacja laserowa stała się jednym z najbardziej popularnych zabiegów medycyny estetycznej. Szeroka oferta laserów, przeznaczonych do epilacji, dostosowana jest zarówno do potrzeb klientów jak i operatorów. Systemy różnią się między sobą pod względem technologii, czasu trwania zabiegu, zastosowanego chłodzenia oraz designu. Wybierając z powyższej listy szybkość epilacji, warto zwrócić uwagę na laser LEDA EPI z oferty niemieckiego producenta Quantel Derma.

NOWOŚĆ! Dermatoskop w iPhone

Firma  FotoFinder przygotowała dla wszystkich użytkowników i entuzjastów technologii Apple mobilny dermatoskop współpracujący z  iPhone.

Lasery do zadań specjalnych

Wczesna jesień to początek sezonu obfitującego w różnego rodzaju zabiegi laserowe. Po letnich urlopach do gabinetów lekarskich zaglądają najczęściej pacjenci z różnego rodzaju przebarwieniami posłonecznymi. Chłodniejsza i mniej nasłoneczniona pora roku to także dobry czas na początek leczenia blizn czy resurfacing. Aby być dobrze przygotowanym do tego sezonu należy wyposażyć swój gabinet w wysokiej klasy sprzęt medyczny.

Technologia Pixel - zatrzymaj młodość

Rozrastający się rynek dermatologii estetycznej, popularność zabiegów laserowych z jednoczesnym brakiem gotowości wśród pacjentów do długotrwałej rekonwalescencji, wymusza na producentach sprzętu medycznego opracowywania wciąż nowszych narzędzi i metod efektywnego, a jednocześnie szybkiego fotoodmładzania, resurfacingu, złuszczania blizn czy poprawy tekstury i kolorytu skóry.

FotoFinder - wyrafinowane narzędzie w nowoczesnej diagnostyce

Ostatnie miesiące przyniosły wzrost zainteresowania tematyką dermatoskopii zarówno w środowisku lekarzy jak i wśród pacjentów. Oznacza to, że zaczynamy przywiązywać większą wagę do zdrowia naszej skóry poprzez obserwację pojawiających się zmian barwnikowych. Możliwość monitorowania, kontroli oraz wzrastająca świadomość pacjentów pozwala na wczesne wykrycie niepokojących oznak nowotworu. Istota i skala problemu jakim jest występowanie zmian czerniakowych powoduje, ze po raz kolejny zwrócę Państwa uwagę na oferowany przez naszą firmę videodermatoskop Foto Finder.

Pożyczka od A do Z, czyli co pożyczkobiorca wiedzieć powinien

Kategoria: Finanse Egzemplarz: CX News nr 4/30/2009

Zbliża się okres przedświąteczny, czas w którym zalewani jesteśmy przez media informacjami o kredytach i pożyczkach. Myślę jednak, że czas najwyższy przyjrzeć się tematowi od drugiej strony, biorąc pod uwagę szczególnie to co napisane małym drukiem.

Poradnik - skąd brać? Alternatywne rozwiązania

Kategoria: Finanse Egzemplarz: CX News nr 3/29/2009

Otwieramy nowy cykl artykułów, których autorką jest nasza koleżanka Ewa Majewska. Doradzi Państwu jak można pozyskać fundusze na poszerzenie zakresu Państwa usług, polepszenie jakości, a co za tym idzie, konkurencyjności na rynku.

.