Ewelina Pałkiewicz

Ewelina Pałkiewicz

Miejsce pracy: Consultronix S.A.

e-mail: epalkiewicz@cxsa.pl

Opublikowane artykuły:

Chirurgia witreoretinalna 23G - specjalistyczne narzędzia

Kategoria: Okulistyka Egzemplarz: CX News nr 4/46/2013

Firma Katena, od lat znany i ceniony na rynku producent narzę­dzi mikrochirurgicznych wzbogaciła swoją ofertę o nową linię wielorazowych narzędzi do chirurgii witreoretinalnej 23G.

Połączenie idealne wieloletnie zaufanie & innowacyjne rozwiązanie

Kategoria: Okulistyka Egzemplarz: CX News nr 3/45/2013

Aspira-aA niemieckiej firmy HumanOptics, to soczewka wewnątrzgałkowa, której nie trzeba przedstawiać, gdyż od lat cieszy się Państwa uznaniem i zaufaniem. Niemiecka dokładność i rzetelność w procesie produkcji, a także użycie doskonałego materiału akrylowego zaowocowały tym, że soczewka Aspira-aA jest dziś standardem w procesie implantacji.

Pierwsza soczewka trzyogniskowa do widzenia bliskiego, pośredniego i dalekiego

Kategoria: Okulistyka Egzemplarz: CX News nr 2/44/2013

W szybko rozwijającej się mikrochirurgii okulistycznej, ciągle poszukiwane są przez lekarzy i pacjentów produkty zarówno innowacyjne jak i bezpieczne. Mówiąc o soczewkach wielo­ogniskowych na rynku spotykamy soczewki dwuogniskowe – dedykowane do widzenia tylko w odległościach: bliskich i da­lekich. Problemem jest fakt widzenia pośredniego zwłaszcza dla pacjentów czynnych zawodowo, czy aktywnych sportowo, dla których komfort ostrości we wszystkich dystansach jest nie­zbędny do prawidłowego funkcjonowania i cieszenia się pełnią życia. 

Katena na sali operacyjnej - trudne przypadki mikrochirurgiczne

Kategoria: Okulistyka Egzemplarz: CX News nr 1/43/2013

Mała źrenica pacjenta podczas operacji zaćmy jest dużym utrudnieniem mogącym prowadzić do nierównej i zbyt małej kapsuloreksji oraz do zniszczenia tęczówki. Firma Katena wychodząc naprzeciw oczekiwaniom chirurgów, proponuje narzędzia niezbędne w takich przypadkach.

.