Kacper Wiśniowski

Opublikowane artykuły:

Archiwizacja badań pacjentów i struktura bazy danych w systemach 200TX i Daytona firmy Optos

Kategoria: Serwis Egzemplarz: CX News nr 2/56/2016

W ostatnich numerach naszego czasopisma strony serwisowe zostały poświęcone tematyce archiwizacji danych w perymetrach i wideodermatoskopach, które znajdują się w naszej ofercie. Dzisiaj chciałbym Państwu przybliżyć sposób, w jaki danymi pacjentów gospodarują systemy 200TX oraz Daytona firmy Optos.

Bezpieczeństwo przede wszystkim - czyli jak zadbać o swoją bazę danych

Kategoria: Serwis Egzemplarz: CX News nr 4/54/2015

Rozpoczynamy cykl artykułów, które pomogą Państwu zatroszczyć się o bazy danych mieszczące się w Waszych komputerach. W kilku częściach przedstawimy jak dokonać archiwizacji baz danych w poszczególnych systemach przechowujących dane pacjentów i historię ich diagnostyki. 

Podróż za uśmiech (i kilka złotych), czyli co nowego na mapie

Kategoria: Serwis Egzemplarz: CX News nr 4/46/2013

Szanowni Państwo, te kilka dróg, które zwiedziliśmy podróżując wspólnie, to oczywiście nie wszystkie, jakie warte są uwagi. Autostradą A1 dojedziemy (nie licząc krótkiego odcinka w okolicach Mszany) od czeskiej granicy już do Pyrzowic, a na północy od Torunia nad morze. Właśnie oddano niemal 50 km A4 na odcinku Dębica -Rzeszów. Przybywa ekspresowych odcinków trasy S7, S3 i S8, czekamy z utęsknieniem na wschodnią obwodnicę Łodzi i kilkanaście mniejszych planowanych obwodnic.

Instukcja obsługi... instrukcja obsługi

Kategoria: Serwis Egzemplarz: CX News nr 3/41/2012

Postawmy pytanie jasno: Czy czytacie Państwo instrukcje obsługi? Nie tylko te dostarczone do urządzeń medycznych, ale także te dotyczące smartfonów, telewizorów czy pralki automatycznej? Odpowiedź na to pytanie umieszcza każdego z nas w jednej z dwóch grup. Może raczej jednej z trzech, bo jak wiemy, wszędzie gdzie są dwie możliwości, zawsze znajdzie się ktoś kto stoi pośrodku.

Jak się pozbyć tatuażu - prezentacja lasera Sinon

Kategoria: Dermatologia Egzemplarz: CX News nr 2/36/2011

Wzrost ogólnoświatowej mody na tatuowanie praktycznie wszystkich części ciała, jaki miał miejsce w ostatnich dwóch dekadach, pociągnął za sobą rozwój dziedziny z przeciwnego bieguna – rynku zabiegów ich likwidacji.

Laser-flarymetr jedyne urządzenie do pomiaru tyndalizacji komory przedniej

Kategoria: Okulistyka Egzemplarz: CX News nr 4/26/2008

W ofercie firmy Kowa pojawił się nowy model innowacyjnego urządzenia do badania przejrzystości przedniej komory oka-flarymetr.

 

.