Mateusz Rakoczy

Mateusz Rakoczy

Miejsce pracy: Consultronix S.A.

e-mail: pdomin@gmail.com

Opublikowane artykuły:

Wygoda i oszczędność idą w parze

Kategoria: Okulistyka Egzemplarz: CX News nr 1/59/2017

Jako pomysłodawca i współautor projektu mam przyjemność przedstawić urządzenie ”OERRAK”. Podstawowym zadaniem urządzenia jest usprawnienie procedury przygotowania kaset. 

Do pracy rodacy!

Kategoria: Okulistyka Egzemplarz: CX News nr 1/55/2016

Dlaczego tymi słowami rozpoczynam dzisiejszy artykuł? Ponieważ od prezentacji naszego nowego aparatu OS4 do łączonej mikrochirurgii oka minęło już trochę czasu, a praca dalej „pali nam się w rękach”. Po wykonaniu pierwszej operacji wykorzystując OS4, z ośrodków medycznych z całej Polski napłynęły zaproszenia na pokaz aparatu, co niewątpliwie z zapałem realizujemy. 

OS4 - esencja perfekcji

Kategoria: Okulistyka Egzemplarz: CX News nr 1/51/2015

Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu najnowsze i najbardziej zaawansowane technologicznie urządzenie - aparat OS4. Jak ogromne emocje budzi, zapewne już Państwo wiedzą, bo jeszcze przed jego wprowadzeniem na rynek mieliśmy okazję ujrzeć to cudo szwajcarskiej techniki na Londyńskim ESCRS-ie. 

Mały, ale… czyli CataRhex 3® w akcji

Kategoria: Okulistyka Egzemplarz: CX News nr 4/50/2014

Jak co roku w sylwestrowy wieczór kończy się pewien etap, który będziemy wspominać bądź z nostalgią, bądź z łezką w oku, czy też z uśmiechem na twarzy. Otwieramy kolejny rozdział, którego karty przyjdzie nam zapisać. 

.