Michał Paulo

Michał Paulo

Miejsce pracy: Consultronix S.A.

e-mail: mpaulo@cxsa.pl

Opublikowane artykuły:

Apetyt na nowości - TEBURU-XR i inne projekty radiologiczne

Kategoria: Produkcja Egzemplarz: CX News nr 1/59/2017

Od 10 lat w Consultronix zajmujemy się produkcją stołów okulistycznych pod marką TAVO. Naszym dziełem jest ponad 20 dedykowanych pod konkretne urządzenia modeli. Jako jedni z trzech wiodących Producentów, zdobyliśmy już ponad 6,3% rynku światowego. Odwiedzając Japonię, Australię czy Stany Zjednoczone – wszędzie zobaczycie Państwo w gabinetach okulistycznych nasze wyroby. O zaufaniu świadczy fakt, że projektujemy i produkujemy dla firm, które niejednokrotnie są postrzegane jako nasza konkurencja.

Im lepiej tym więcej, im więcej tym lepiej czyli o udziale klienta w procesie kształtowania produktu

Kategoria: Produkcja Egzemplarz: CX News nr 1/47/2014

Obserwując ogromne zainteresowanie urządzeniem Daytona firmy Optos naszła mnie refleksja, że naprawdę wiele się zmienia na rynku okulistycznym. Daytona to po prostu produkt wykonany w niespotykanie dobrym guście. Jest estetyczna i niepowtarzalna, a dodatkowo utalentowany zespół projektantów zadecydował, że zgodnie z duchem czasu, podwieszany komputer zostanie zastąpiony dopasowanym tabletem.

O porządnych firmach i porządnych wynalazkach

Kategoria: Kompletacja Egzemplarz: CX News nr 2/40/2012

Temat rozwoju techniki dotyczy każdego z nas. Trudno przecenić wagę zmian, które przynosi każde stulecie. Bez których wynalazków da się obyć, a bez których nie? Nie zapominajmy, że historia wypełniona jest innowacjami, które nie przetrwały, ponieważ okazały się nieudane, głupie lub najzwyczajniej w świecie zbędne. Inne towarzyszą nam od wieków, poddawane ulepszeniom, poprawkom, zmianom, ale wciąż niestrudzenie spełniają swoje funkcje. Zmieniają się więc materiały, wygląd, ale nie przeznaczenie. W pewien sposób dowodzi to istnienia w człowieku potrzeby, może nawet konieczności korzystania z wynalazków. Czas płynie nieubłaganie, a bez niektórych urządzeń po prostu nie chcemy, nie możemy żyć. Dość truizmów. Porozmawiajmy o wyposażeniu szpitalnym, a dokładnie rzecz ujmując, o meblach w okulistyce.

.