Olga Sarnecka

Olga Sarnecka

Miejsce pracy: Consultronix S.A.

e-mail: osarnecka@cxsa.pl

Opublikowane artykuły:

BVI - endoskopia laserowa

Kategoria: Okulistyka Egzemplarz: CX News nr 1/69/2021

Technologia endoskopii laserowej Endo Optiks® firmy BVI dostarcza rozwiązania dla różnych procedur chirurgicznych, w tym leczenia jaskry oraz zastosowań laserowych i obrazowania w zakresie odcinka tylnego. BVI jest wyłącznym dystrybutorem systemów do endoskopii laserowej Endo Optiks® oraz mikroendoskopów laserowych. 

Najświeższe okulistyczne wieści po kongresie ESCRS

Kategoria: Okulistyka Egzemplarz: CX News nr 3/57/2016

Drodzy Państwo, za nami kolejna edycja najważniejszego wydarzenia na mapie europejskich spotkań okulistycznych – 34. Kongres Europejskiego Towarzystwa Zaćmy i Chirurgii Refrakcyjnej (ESCRS). Tegoroczny zjazd odbył się w Kopenhadze w dniach 10-14 września. Nasi eksperci z działu okulistyki wrócili ze spotkań pełni świeżych pomysłów, uzbrojeni w wiedzę oraz informacje o nowościach na międzynarodowym rynku okulistycznym. 

Barron - zestaw do transplantacji rogówki

Kategoria: Okulistyka Egzemplarz: CX News nr 4/54/2015

W naszej ofercie są pozycje, które na stałe zmieniły jakość wykonywania procedur okulistycznych. Jedną z nich jest zestaw do transplantacji rogówki Barron firmy Katena, która specjalizuje się od lat w produkcji wielorazowych narzędzi okulistycznych najwyższej klasy. Warto więc przypomnieć o zaletach zestawu, który cechuje: precyzja wykonania, bezpieczeństwo i wygoda użytkowania oraz ciągle aktualna innowacyjność. W skład zestawu wchodzą dwa podstawowe komponenty: trepan próżniowy dla biorcy oraz punch próżniowy dla dawcy. Uzupełnieniem zestawu może być dodatkowo sztuczna komora. 

Spełniając oczekiwania

Kategoria: Okulistyka Egzemplarz: CX News nr 3/53/2015

16 lipca 2015 roku szwajcarska marka Oertli Instrumente AG otrzymała certyfikat CE na platformę operacyjną OS4 przeznaczoną do zabiegów witrektomii, zaćmy oraz jaskry.

Rekonstrukcja tęczówki z implantem Artificial Iris

Kategoria: Okulistyka Egzemplarz: CX News nr 2/52/2015

Firma Human Optics, znana z produkcji doskonałej jakości soczewek wewnątrzgałkowych, wprowadziła na rynek okulistyczny innowacyjne rozwiązanie – sztuczną tęczówkę Artificial Iris. 

Narzędzie do zadań specjalnych

Kategoria: Okulistyka Egzemplarz: CX News nr 4/50/2014

Stolte Soft IOL Cutter firmy KATENA 

Zestawy do dróg łzowych - oferta firmy Beaver Visitec

Kategoria: Okulistyka Egzemplarz: CX News nr 2/48/2014

Niedrożność dróg łzowych to dolegliwość, na którą szczególnie narażona jest grupa najmłodszych pacjentów. Przyczyn może być wiele, jednak najczęstszą jest niedrożność wrodzona ujawniająca się w pierwszych miesiącach życia. Schorzenie to pojawia się również jako następstwo urazów oraz jako powikłanie stanów zapalnych oka.

Innowacja w leczeniu zespołu suchego oka

Kategoria: Okulistyka Egzemplarz: CX News nr 1/47/2014

Wszyscy lubimy, gdy początek roku zaskakuje nas czymś pozytywnym. Dlatego z ogromną przyjemnością pragnę przekazać Państwu wiadomość, że oferta naszej firmy wzbogaciła się o linię produktów marki Odyssey stosowanych do leczenia zespołu suchego oka.

Oleje i gazy firmy Arcad Ophta - doskonałe preparaty do zabiegów witreoretinalnych

Kategoria: Okulistyka Egzemplarz: CX News nr 4/46/2013

Francuska firma Arcad Ophta posiada w swojej ofercie gamę preparatów, stosowanych w zabiegach okulistycznych. Oferowa­ne produkty powstały przy współpracy z lekarzami okulistami, których doświadczenie i wiedza pomogły osiągnąć najwyższą jakość produkowanych preparatów.

.