Piotr Barański

Opublikowane artykuły:

WOC 2014

Kategoria: Kultura i nauka Egzemplarz: CX News nr 2/48/2014

こにちわ (konichiwa – dzień dobry)
Za nami kolejna edycja World Ophthalmic Congress! Tym razem targi odbyły się w stolicy kraju kwitnącej wiśni i to dokładnie w okresie sakury. O ile kwitnięcie wiśni jest faktycznie zjawiskowe to japońska kultura tak całkowicie odbiega od europejskich realiów, że aż trudno w to uwierzyć.

Technologia kluczem do sukcesu ASELight

Kategoria: Kompletacja Egzemplarz: CX News nr 1/47/2014

Prawie rok temu przybliżałem Państwu modele lamp operacyjnych ASELight, porównując je do Audi. Dziś muszę przyznać, że popełniłem wielki błąd. Bo chociaż Audi to jedna z najlepszych samochodowych marek, to szwajcarskie lampy są produktami z jeszcze wyższej półki.

Nowe trendy w estetyce czyli awangarda w gabinecie

Kategoria: Produkcja Egzemplarz: CX News nr 3/45/2013

Czasem zdarza nam się wstawić do mieszkania jakiś mebel, gadżet lub dodatek, który całkowicie zmienia jakość estetyczną pomieszczenia. Bywa, że jeden wyróżniający się element przełamuje monotonię i wprowadza życie, przykuwa uwagę i dodaje swego rodzaju świeżości w otoczeniu. Działa wręcz relaksująco. Dlaczego nie pójść o krok dalej i nie zastosować takiej awangardy w miejscu pracy, w miejscu, w którym spędzamy około 1/3 swojego czasu…

Consultronix idzie w świat! produkcja lokalna - dystrybucja globalna

Kategoria: Produkcja Egzemplarz: CX News nr 1/43/2013

Mijają cztery lata od momentu kiedy objąłem stery nad działem produkcyjnym firmy Consultronix. Dla tych z Państwa, którzy nie wiedzą, informuję, że nasza firma produkuje stoliki okulistyczne „na miarę”. Początki jak zawsze były ciężkie, ale wraz ze wsparciem kolegów i koleżanek z zespołu powiem szczerze: osiągnęliśmy międzynarodowy sukces!!!

Operacje w standardzie Audi czyli szwajcarskie lampy operacyjne ASELight

Kategoria: Kompletacja Egzemplarz: CX News nr 1/39/2012

Co łączy najnowsze lampy operacyjne w ofercie Consultonix z Audi A8? Prezes firmy bardzo chciałby mieć takie auto? A może, monterzy z fabryki w Neckarlsum z chirurgiczną precyzją  składając Audi, używają właśnie lamp operacyjnych? Odpowiedź na to pytanie jest znacznie prostsza! Producent szwajcarskich lamp operacyjnych marki ASELights, jest również jedynym dostawcą reflektorów LED do luksusowego segmentu aut niemieckiego koncernu samochodowego.

Komfort personelu i pacjenta czyli łóżka Nitrocare

Kategoria: Kompletacja Egzemplarz: CX News nr 4/38/2011

Szanowni Państwo, minął rok od czasu kiedy firma, Consultronix stała się wyłącznym dystrybutorem łóżek i mebli szpitalnych marki Nitrocare. Po owocnych trzech kwartałach współpracy przyszedł czas na podsumowanie, którym chciałem się z Państwem podzielić.

Lampy operacyjne - czym tak na prawdę jest technologia LED?

Kategoria: Kompletacja Egzemplarz: CX News nr 2/36/2011

Coraz popularniejsze w naszym życiu stają się rozwiązania w technologii LED. Ale czy potrafilibyśmy zapytani odpowiedzieć na pytanie czym jest LED lub światło LEDowe i co tak naprawdę odróżnia go od halogenów?

.