Przyjdź po zastrzyk nowej wiedzy

Autor: Magdalena Grzesiak

Kategoria: Szkolenia Artykuł opublikowano w CX News nr 3/33/2010

Pomysł organizacji Wetlabów narodził się u nas już jakiś czas temu, padały stwierdzenia: „byłoby fajnie”, „bylibyśmy pierwsi”, „na pewno warto”. Na fali ogólnego entuzjazmu podjęliśmy decyzję: „Robimy!”

Efektem naszej pracy był zorganizowany po raz pierwszy, lecz - nieskromnie powiem - z dużym sukcesem, dwudniowy kurs poświęcony Nowoczesnej Chirurgii Zaćmy oraz  Witrektomii – tylnego odcinka oka.

Warsztaty były połączeniem zajęć teoretycznych oraz praktycznych. Część teoretyczna składała się z cyklu wykładów prowadzonych przez wybitnych specjalistów m.in. prof. Wojciecha Omuleckiego, prof. Zbigniewa Zagórskiego, doc. Roberta Rejdaka oraz dr. Jacka Szendzielorza. W czasie zajęć praktycznych uczestnicy mogli doskonalić swoje umiejętności prowadząc zabiegi z wykorzystaniem świńskich gałek ocznych.

Przeprowadzona po szkoleniu ankieta satysfakcji pozwoliła nam stwierdzić, że zorganizowane Wetlaby zyskały Państwa uznanie dzięki m.in. profesjonalnym wykładom, ciekawej tematyce oraz bardzo dobrej organizacji.

Nasza firma od lat zajmuje się organizacją szkoleń dla lekarzy, do tej pory skupialiśmy się w większości na jednodniowych szkolenia z zakresu okulistyki jak i dermatologii. Sukces zorganizowanych wiosną wetlabów spowodował, że intensywnie zaczęliśmy myśleć o rozszerzeniu szkoleniowej działalności naszej firmy. I tak oto od września rusza  Centrum Szkoleniowe Consutronix (CSCX) wraz z nim pojawią się nowe tematy szkoleniowe m.in. jednodniowy kurs dotyczący OCT, jak również większe projekty. Już w październiku odbędzie się pierwszy kurs poświęcony ultrasonografii - Akademia Ultrasonografii, natomiast w listopadzie po raz drugi odbędą się Wetlaby – Fako/Witrektomia.

Wszelkie szczegółowe informację znajdą Państwo na  naszej stronie internetowej poświęconej szkoleniom: www.centrumszkoleniowe.consultronix.pl