Soczewki wewnątrzgałkowe HumanOptics

Autor: Agnieszka Gawin

Kategoria: Mikrochirurgia oka Artykuł opublikowano w CX News nr 2/24/2008

Niemiecka firma HumanOptics, to marka znana i ceniona na całymświecie. Powstała na solidnymi trwałymfundamencie firma, związana z Dr. Schmidtem jest marką, która od lat daje o sobie znać na rynku okulistycznym. W wyniku długoletnich badań i prac nad soczewkami wewnątrzgałkowymi, producentom z HumanOptics udało się wprowadzić na rynek produkty o najwyższej jakości. Oferta HumanOptics obejmuje soczewki:

Skupiając się nad soczewkami z linii Aspira, warto zwrócić uwagę na budowę soczewki. Zarówno model –aA, jaki i z filtrem światła niebieskiego –aAY, posiadają oprócz ostrej krawędzi, na całej osi optycznej, dodatkowe zabezpieczenie w postaci „LEC Barier”.Mówiąc najprościej, owa bariera jest formą progu wzdłuż krawędzi osi optycznej, chroniącego i zabezpieczającego przed migracją komórek (LEC), które z czasem powodują PCO. Wyprofilowana na wewnętrznej stronie soczewki bariera w połączeniu z podwójną ostrą krawędzią, zapewniają doskonałą ochronę przed PCO. Ponadto budowa soczewki oraz profil haptyków stabilizują soczewkę w miejscu wszczepienia. Wszystkie soczewki dostępne w ofercie HumanOptics wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Niemiecka dokładności i rzetelność w procesie produkcji z użyciem najnowocześniejszych maszyn do wytwarzania soczewek oraz doświadczenie specjalistów, pracujących w HumanOptics sprawiają, że soczewki pozycjonują się bardzo wysoko na dzisiejszym rynku mikrochirurgicznym.

Zobacz więcej artykułów związanch ze sprzętem marki HumanOpticsOstatnio opublikowane artykuły w kategorii Mikrochirurgia oka:

System OS3

system OS3 szwajcarskiej firmy OERTLI Instruments jest nowoczesnym oraz wielofunkcyjnym narzędziem z powodzeniem spełniającym wymagania współczesnej mikrochirurgii okulistycznej.