Stolik, zwykła rzecz

Autor: Piotr Barański

Kategoria: Okulistyka Artykuł opublikowano w CX News nr 3/29/2009

Tag:

Większość z Państwa wie ilu mieszkańców liczy ziemia. Część z Państwa zapewne zna powierzchnię Sahary. Zastanawia mnie, ile osób wie, że od 2007 roku Consultronix jest producentem stolików okulistycznych? 

Pozwolę sobie opowiedzieć pewną historię. W niezbyt odległej przeszłości, pewien zacny człowiek pomyślał, że dobrze byłoby mieć w ofercie stolik okulistyczny inny od wszystkich. Jak pomyślał, tak zrobił. Udał się w daleką podróż do nieznanej Szwajcarii w poszukiwaniu serca swojego przyszłego produktu. Szczęśliwie los chciał, że spotkał tam równie zacnego człowieka który miał owe serce i chętnie pomógł poszukiwaczowi. Dziś dzięki ich współpracy, w głębokich katakumbach siedziby naszej firmy powstają stoliki okulistyczne TAVO.

Kooperacja między naszą firmą i szwajcarskim producentem TAVO-vsiłowników SCHUMO układa się pomyślnie. Owocem tego partnerstwa są cztery typy stolików, dostępne w wielu konfiguracjach, tworzone zgodnie z zapotrzebowaniem naszych Klientów. Wartość naszego produktu została doceniona za granicą w wielu europejskich państwach, od Rosji po Portugalię. W tajemnicy zdradzę Państwu, że już niebawem do rodziny dołączy piąty syn, zwany „Stolikiem na dwóch kolumnach”.

Tak więc skoro wiedzą Państwo, że na świecie mieszka 6 750 820 000 ludzi i że Sahara ma powierzchnię 9 064 300 kilometrów kwadratowych, pamiętajcie także, że Consultronix jest producentem najlepszych stolików okulistycznych TAVO.Ostatnio opublikowane artykuły w kategorii Okulistyka:

Czas na zmiany! Lasery okulistyczne Meridian Medical

U nas też zmiany – lasery Ellexa zastąpiły urządzenia szwajcarskiej firmy Meridian Medical.

Komentarz producenta - Oertli

The name Oertli stands for Swiss quality of the highest precision and reliability. We develop and produce our products exclusively in Switzerland, in the St. Gall Rhine Valley. These values are also very important to our business partners. For instance, we have been working for several years with the Swiss laser manufacturer Meridian Medical, which provides us with the Endo laser module in OS 4. 

Współpracujemy tylko z najlepszymi!

Miło mi podzielić się z Państwem dobrą wiadomością. Consultronix, od listopada 2020 r., jest przedstawicielem szwajcarskiej firmy Meridian Medical. Tym samym poszerzył i uzupełnił swoją ofertę laserów okulistycznych. 

Czy na pewno widzisz wszystko? Urządzenia SLO marki Optos

„Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu”, w ten sposób Antoine de Saint-Exupéry w „Małym Księciu” uczył nas, by na ludzi patrzeć sercem. Gdyby jednak nieco zmienić perspektywę i przeanalizować te słowa całkowicie dosłownie? Wtedy moglibyśmy stwierdzić, że patrząc, nie dostrzegamy tego, co jest najbardziej istotne. Taka sytuacja ma szczególne znacznie w diagnostyce medycznej. Przeoczenie danego symptomu może mieć konsekwencje dla zdrowia pacjenta. 

Okiem eksperta - urządzenia Optos

Badanie z urządzeniem Optos pozwala na uwidocznienie oraz utrwalenie w formie fotografii barwnej szczegółów dna oka. Jest to bardzo cenne narzędzie, dzięki któremu można diagnozować, śledzić efekty wdrożonej terapii oraz przede wszystkim rozpoznawać obecność patologii obwodu oka. Wynik badania można uzyskać bez potrzeby rozszerzania źrenic.