Nowość w ofercie Consultronix

Autor: Ewa Wesołowska-Kiełb

Kategoria: Okulistyka Artykuł opublikowano w CX News nr 1/27/2009

Tag:

Stolik medyczny SM1Stoliki medyczne SM1 i SM2 zostały zaprojektowane z myślą o podniesieniu wygody lekarza oraz pacjenta podczas różnego rodzaju badań wzroku.

Dostępne są w wersji z blatem pojedynczym lub podwójnym, bądź półokrągłym a także w zależności od preferencji użytkownika na dwóch lub czterech kółkach. Dodatkowo posiadają szeroki zakres regulacji ruchów góra/dół oraz nośność do 120 kg. Charakteryzują się solidnym wykonaniem i cichą pracą.

Stołeczek S1

Stołeczki S1 i S2 są przeznaczone do prawidłowego ustawienia zarówno lekarza jak i pacjenta w trakcie badania. Wersja dla lekarza wyposażona jest w siedzisko z półoparciem oraz kółeczka. Wersja dla pacjenta natomiast posiada siedzisko płaskie oraz stopki zamiast kółeczek, aby zapewnić bezpieczeństwo badanemu.Ostatnio opublikowane artykuły w kategorii Okulistyka:

Nawigowana terapia laserowa z zastosowaniem systemu Navilas® 577s

Navilas® jest cyfrowym systemem przeznaczonym do nawigowanej laseroterapii siatkówki w oparciu o obraz dna oka. Laser w połączeniu z funduskamerą obrazuje zmiany chorobowe w plamce i na obwodzie siatkówki w czasie rzeczywistym.