25% rabatu w ramach Wakacyjnej Akcji Serwisowej

Autor: Aneta Sotoła

Kategoria: Serwis Artykuł opublikowano w CX News nr 2/40/2012

Jeżeli trzymacie Państwo w rękach niniejszy numer CX Newsa, jest duża szansa, że w Państwa gabinecie stoi co najmniej jedno urządzenie dostarczone przez naszą firmę. Jako firma jesteśmy dumni, że wybraliście naszą ofertę, jako serwis zapewniamy, że zostało ono zainstalowane z należytą starannością i mamy nadzieję, że działa niezawodnie.

Zadajmy sobie jednak teraz kilka pytań. Czy pamiętacie Państwo kiedy ostatni raz przeprowadziliśmy u Was przegląd techniczny? Czy jesteście Państwo pewni, że Wasz autorefraktometr mierzy prawidłowo? Czy macie pewność, że laser YAG-owy ogniskuje się tam, gdzie myślicie, a energia jego impulsu jest taka jak przez Was nastawiona? Czy możecie zagwarantować, że Wasz bezkontaktowy tonometr mierzy ciśnienie prawidłowo? Czy efektywność epilacji Państwa laserem aleksandrytowym jest taka jak na początku lub czy posiadany przez Was litotrypter kruszy kamienie ciągle z tą samą skutecznością?

Miejmy nadzieję że tak, ale może lepiej to sprawdzić? Jeżeli macie Państwo jakiekolwiek wątpliwości wobec działania Waszych urządzeń, lub jeżeli chcecie być pewni, że działa ono prawidłowo, to właśnie do Was kierujemy naszą wyjątkową propozycję.

Propozycję, która wpisuje się w obchody okrągłego jubileuszu 25-lecia naszej firmy. Odwiedzając nasze stoiska na kongresach, czy biorąc udział w ogólnopolskich spotkaniach użytkowników naszych systemów, na pewno zorientowaliście się Państwo, że nasi handlowcy już rozpoczęli te właśnie obchody. My jako serwis mamy niekłamaną przyjemność przedstawić Państwu „Wakacyjną akcję serwisową czyli 25% rabatu na 25-lecie naszej firmy”. Z okazji naszego jubileuszu organizujemy w tegoroczne wakacje akcję, w ramach której, wszelkie przeglądy techniczne urządzeń naszych aktualnych dostawców, zlecone i wykonane w okresie lipiec-sierpień, objęte zostaną rabatem w wysokości 25%. Jeżeli postanowicie wziąć w niej udział, podczas Państwa letniego wypoczynku nasi serwisanci dołożą wszelkich starań, aby Wasz sprzęt został sprawdzony i w pełni przygotowany do nowego sezonu.

Życząc pełnych słońca wakacji, serdecznie zapraszamy do udziału w naszej inicjatywie. Liczymy, że działania naszego serwisu podjęte w jej ramach utwierdzą Państwa w przekonaniu, że Consultronix znaczy Rzetelnie i Profesjonalnie.

 

 Ostatnio opublikowane artykuły w kategorii Serwis:

Archiwizacja bazy danych tylko dla użytkowników EyeCubed™ firmy Ellex

Kontynuując cykl artykułów dotyczących zabezpieczania danych w urządzeniach z naszej oferty, pragnę przedstawić kolejnego bohatera – USG EyeCubed™ firmy Ellex. Od kilku lat EyeCubed™ należy do liderów na rynku medycznym w dziedzinie ultrasonografii okulistycznej. Jego główną zaletą jest doskonała jakość obrazu. Jednak, jak wszyscy wiemy, dobrej jakości zdjęcia zajmują dużo pamięci na dysku komputerowym, co prędzej czy później prowadzi do jej zapełnienia. Warto więc poznać sposoby archiwizowania bazy danych na dyskach zewnętrznych, w celu zachowania płynności użytkowania. 

Archiwizacja bazy danych w stacji diagnostycznej VX120 firmy VISIONIX

W obecnym numerze naszego magazynu CX News, pragnę kontynuować cykl artykułów dotyczących zabezpieczania danych w urządzeniach zainstalowanych w Państwa klinikach. Opisaliśmy już perymetr firmy Frey, wideodermatoskop firmy FotoFinder oraz rodzinę urządzeń Optos. Przyszedł czas na flagowy produkt w naszej ofercie z zakresu diagnostyki okulistycznej, a mianowicie stację diagnostyczną VX120/130 firmy Visionix. 

Archiwizacja badań pacjentów i struktura bazy danych w systemach 200TX i Daytona firmy Optos

W ostatnich numerach naszego czasopisma strony serwisowe zostały poświęcone tematyce archiwizacji danych w perymetrach i wideodermatoskopach, które znajdują się w naszej ofercie. Dzisiaj chciałbym Państwu przybliżyć sposób, w jaki danymi pacjentów gospodarują systemy 200TX oraz Daytona firmy Optos.

Bezpieczeństwo przede wszystkim - czyli jak zadbać o swoją bazę danych

Rozpoczynamy cykl artykułów, które pomogą Państwu zatroszczyć się o bazy danych mieszczące się w Waszych komputerach. W kilku częściach przedstawimy jak dokonać archiwizacji baz danych w poszczególnych systemach przechowujących dane pacjentów i historię ich diagnostyki.