Artykuły w kategorii Artykuł sponsorowany:

Zdrowie i piękno przepisem na sukces… Rozmowa z Esterą Gabczenko - założycielką portalu zatokapiekna.pl

Zwykle to Wasza redakcja przeprowadza wywiady, ale tym razem porozmawiajmy chwilę o Zatoce Piękna. Nie jest to zwyczajny portal urodowy z reklamami i spisem gabinetów medycyny estetycznej. 
Estera Gabczenko: Zatoka Piękna nie sprzedaje szybkich trików na to, jak być wiecznie pięknym i młodym. Portal ma charakter edukacyjny. Wskazuje w merytoryczny sposób, jak zadbać o swój wygląd i zdrowie. Dlatego treści w portalu są tworzone przy współpracy z ekspertami, którzy mają nie tylko doświadczenie, ale też wypracowali własne metody zabiegowe. Zatoka Piękna współpracuje z lekarzami, którzy nie szukają doraźnego załagodzenia problemu, ale wskazują kompleksową terapię, często poprawiającą jakość życia. Jednocześnie śledzimy wszelkie nowości w dziedzinie technologii i wykorzystywanych metod, a te w branży medycyny estetycznej i stomatologii pojawiają się bardzo często. I niezwłocznie w zrozumiały, przystępny i zarazem merytoryczny sposób przedstawiamy je naszym Czytelnikom. Z kolei atrakcyjna tematyka stanowi doskonałe otoczenie dla firm działających w branży beauty, a szczególnie dla producentów i dystrybutorów urządzeń, preparatów do medycyny estetycznej, profesjonalnych kosmetyków oraz usług.

Zatoka Piękna powstała w Gdańsku, ale ma ogólnopolski zasięg. Widać to po waszych realizacjach redakcyjnych w całej Polsce oraz aktywnościach na wszystkich najważniejszych kongresach medycznych np. ostatnio widzieliśmy się na Face & Body Winter Forum w Zakopanem.
Tak, aktywnie uczestniczymy w wydarzeniach w placówkach w całej Polsce, poznajemy i pokazujemy najnowsze urządzenia, zabiegi, dostępne preparaty i rewolucyjne protokoły. A wiedzę ekspercką czerpiemy również z wystąpień najlepszych polskich i światowych ekspertów na kongresach naukowych. Na targach branżowych natomiast informujemy o nowych urządzeniach i produktach - w ten sposób zarówno pacjenci, jak i lekarze oraz właściciele klinik dowiadują się o nowościach i możliwościach zabiegowych.