Oferta szkoleniowa

Autor: Magdalena Grzesiak

Kategoria: Szkolenia Artykuł opublikowano w CX News nr 3/57/2016

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż w odpowiedzi na Państwa oczekiwania rozszerzyliśmy naszą ofertę szkoleniową o indywidualne kursy z zakresu Wetlab Fako/Witrektomia oraz Laserowego Usuwania Żylaków. 
 
Indywidualny kurs Wetlab Fako/Witrektomia - to 7 godzinne, praktyczne zajęcia pod okiem inżyniera aplikacyjnego. Do Państwa dyspozycji oddajemy kompletnie wyposażone stanowisko w pełni odzwierciedlające warunki panujące na sali operacyjnej. Zajęcia odbywają się z wykorzystaniem wysokiej klasy sprzętu szwajcarskiego producenta Oertli. Szkolenie dedykowane jest zarówno dla lekarzy początkujących jak i już praktykujących. Termin oraz zakres kursu ustalany jest indywidualnie. Zajęcia odbywają się w siedzibie firmy Consultronix w Balicach. 
 
Kurs „Laserowe usuwanie żylaków” – to unikalne, indywidualne i praktyczne szkolenie z technik laserowego usuwania żylaków. W czasie kursu uczestnicy zapoznają się z kryteriami kwalifikacji do zabiegu na podstawie pełnej diagnostyki, asystują przy aplikacji znieczulenia tumescencyjnego oraz wykonywaniu 3-5 zabiegów skleroterapii śródzabiegowej. W czasie zabiegów wykorzystywany jest wysokiej klasy sprzęt neoV 1470 firmy neoLaser. Szkolenie dedykowane jest dla lekarzy zajmujących się leczeniem niewydolności żylnej lub pragnących rozszerzyć swoją działalność o nowe usługi. 
 
Dla zainteresowanych istnieje także możliwość odbycia szkolenia w zakresie diagnostyki dopplerowskiej układu żylnego kończyn dolnych. Termin oraz szczegółowy zakres kursu ustalany jest indywidualnie. Jednorazowo w kursie mogą wziąć udział maksymalnie dwie osoby. Szkolenia odbywać się będą w Centrum Flebologii w Warszawie. 
 
Ponadto, dla grup zorganizowanych, istnieje możliwość organizacji tematów z oferty szkoleniowej w lokalizacji innej niż Kraków. 
 
W celu rezerwacji terminu zapraszamy do kontaktu mailowego: mgrzesiak@cxsa.pl lub telefoniczonego: 693 43 15 05.
 
 salka szkoleniowacx