Outstanding Service

Autor: Aneta Sotoła

Kategoria: Serwis Artykuł opublikowano w CX News nr 4/42/2012

Nagroda

W powyższym artykule pochwaliliśmy naszych Klientów, w tej chcielibyśmy pochwalić się sami. We wrześniu tego roku, na największym w Europie Kongresie Okulistycznym ESCRS w Mediolanie, firma Ellex, której jesteśmy partnerem od ponad 15 lat doceniła naszą pracę. Serwis
firmy Consultronix został wyróżniony, jako najlepszy światowy serwis, śród wszystkich Dystrybutorów Ellex’a. Otrzymane wyróżnienie bardzo nas cieszy, a przede wszystkim motywuje do dalszej rzetelnej pracy.

Liczymy, że dla Państwa to kolejny sygnał potwierdzający, iż zaufanie tórym kiedyś nas obdarzyliście, procentuje do dnia dzisiejszego.

Mamy świadomość, że dobry serwis to taki, który myśli z wyprzedzeniem o działającym sprzęcie, utrzymując go w pełnej sprawności jak najdłuższy czas. Równocześnie, taka strategia umożliwia redukowanie kosztów zgodnie z zasadą „lepiej zapobiegać niż leczyć”. Naszą politykę realizujemy, przygotowując dla Państwa kontrakty serwisowe, dzięki którym mają Państwo pewność, że powierzony sprzęt będzie należycie serwisowany i zawsze gotowy do pracy.

Wszystkich zainteresowanych przedstawieniem oferty w tym zakresie zapraszamy do kontaktu z nami.

 Ostatnio opublikowane artykuły w kategorii Serwis:

Archiwizacja bazy danych tylko dla użytkowników EyeCubed™ firmy Ellex

Kontynuując cykl artykułów dotyczących zabezpieczania danych w urządzeniach z naszej oferty, pragnę przedstawić kolejnego bohatera – USG EyeCubed™ firmy Ellex. Od kilku lat EyeCubed™ należy do liderów na rynku medycznym w dziedzinie ultrasonografii okulistycznej. Jego główną zaletą jest doskonała jakość obrazu. Jednak, jak wszyscy wiemy, dobrej jakości zdjęcia zajmują dużo pamięci na dysku komputerowym, co prędzej czy później prowadzi do jej zapełnienia. Warto więc poznać sposoby archiwizowania bazy danych na dyskach zewnętrznych, w celu zachowania płynności użytkowania. 

Archiwizacja bazy danych w stacji diagnostycznej VX120 firmy VISIONIX

W obecnym numerze naszego magazynu CX News, pragnę kontynuować cykl artykułów dotyczących zabezpieczania danych w urządzeniach zainstalowanych w Państwa klinikach. Opisaliśmy już perymetr firmy Frey, wideodermatoskop firmy FotoFinder oraz rodzinę urządzeń Optos. Przyszedł czas na flagowy produkt w naszej ofercie z zakresu diagnostyki okulistycznej, a mianowicie stację diagnostyczną VX120/130 firmy Visionix. 

Archiwizacja badań pacjentów i struktura bazy danych w systemach 200TX i Daytona firmy Optos

W ostatnich numerach naszego czasopisma strony serwisowe zostały poświęcone tematyce archiwizacji danych w perymetrach i wideodermatoskopach, które znajdują się w naszej ofercie. Dzisiaj chciałbym Państwu przybliżyć sposób, w jaki danymi pacjentów gospodarują systemy 200TX oraz Daytona firmy Optos.

Bezpieczeństwo przede wszystkim - czyli jak zadbać o swoją bazę danych

Rozpoczynamy cykl artykułów, które pomogą Państwu zatroszczyć się o bazy danych mieszczące się w Waszych komputerach. W kilku częściach przedstawimy jak dokonać archiwizacji baz danych w poszczególnych systemach przechowujących dane pacjentów i historię ich diagnostyki.